15 yaşında boksa başlanıp derece yapılır mı?

Yeni bir rakip doğmasından korkuyor gibi. Başla tabii ki hiçbir şey için geç değil sıkı çalışırsan çok rahat istediğin yere gelirsin. Hayatının her yerine boksla iligli terimleri yay. Karate kidden bir kesit bırakıyorum örnek :D

Yeni bir rakip doğmasından korkuyor gibi. Başla tabii ki hiçbir şey için geç değil sıkı çalışırsan çok rahat istediğin yere gelirsin. Hayatının her yerine boksla iligli terimleri yay. Karate kidden bir kesit bırakıyorum örnek :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğru söylüyorsunuz hocam ya bahanesi de şu gençlik spor un salonu olduğundan dolayı ve sert adamlar olduğundan mış bana çok alakasız geldi 😃

Bugün benimle yaşıt boksör bir arkadaşıma sorduğumda böyle bir yanıt verdi moralim çok bozuldu boksa değil de başka bir dövüş sanatına mı yönelsem sonuç farklı olur mu sizce.

Başlama diye yapıyor eleman. 15 yaş geç değil 18'inde başlayıp turnuvalara çıkan arkadaşım var. Bu elemanla iletişimini kes derim.

Geri
Yukarı