15 yaşında jinekomasti ameliyatı

Tamam da biz bu gereksiz muhabbeti yaparken, bir tane bile bu tecrübeyi yaşamış ve amelyat olmuş birinin konuya yazmaması sence hangimizi haklı çıkarıyor?

Sence şu anda biz bu gereksiz muhabbeti haksız olduğunu kabul etmemek için devam ettirirken. Meme ameliyatı olmuş birinin bunu görme olasılığı ne kadar? Bu şans işi. Olasılık konusu TYT (9.sınıf)

Sence şu anda biz bu gereksiz muhabbeti haksız olduğunu kabul etmemek için devam ettirirken. Meme ameliyatı olmuş birinin bunu görme olasılığı ne kadar? Bu şans işi. Olasılık konusu TYT (9.sınıf)
Bak dostum, illa her cümlenin sonuna bir aşağılama koymana gerek yok, bu seni ekstra karizmatik yapmıyor ya da artı puan vermiyor. Endüstri Mühendisi diplomam var benim, dediğin olasılık kavramını çok büyük ihtimalle senden daha iyi biliyorum.

Ve ben bunu dediğin sebeplerle devam ettirdikçe, konu daha yukarıda kalıyor ve birinin görme şansı daha da yükseliyor.

Her cümlende biraz daha haksız durumua düşüyorsun ve seviyeyi düşürüyorsun. İsteğin haklı çıkmazsa, gece gece seni üzmem. "Haklısın" . Bunun için adam mı kırılır... söylemen yeterdi.

Bak dostum, illa her cümlenin sonuna bir aşağılama koymana gerek yok, bu seni ekstra karizmatik yapmıyor ya da artı puan vermiyor. Endüstri mühendisi diplomam var benim, dediğin olasılık kavramını çok büyük ihtimalle senden daha iyi biliyorum.

Ve ben bunu dediğin sebeplerle devam ettirdikçe, konu daha yukarıda kalıyor ve birinin görme şansı daha da yükseliyor.

Her cümlende biraz daha haksız durumua düşüyorsun ve seviyeyi düşürüyorsun. İsteğin haklı çıkmazsa, gece gece seni üzmem. "haklısın". Bunun için adam mı kırılır?.. Söylemen yeterdi.

Amacım sizi kırmak ya da aşağılamak değil ama ilk söylediğim andan beri haklı çıkmak için tartışıyor gibisiniz mantıklı bir cümle görsem eyvallah ama bu cümlenin bir mantığı var mı?

tamam da biz bu gereksiz muhabbeti yaparken, bir tane bile bu tecrübeyi yaşamış ve ameliyat olmuş birinin konuya yazmaması sence hangimizi haklı çıkarıyor?

Bence yok iyi geceler hocam.

Valla dün jinekomasti ameliyatı oldum. İstanbul nişantaşında. Çok memnunum şu an. 1 günlük daha,ağrı çok az. Acı çok az. Ancak 15 yaşında ki insandan aile imzası ile ameliyat yapıyorlar. Benim tavsiyem ergenliğini bitirmen olacaktır. Yalancı jinekomasti olabilir. Sadece temiz beslen. Baktın bu durum genetik 'benim gibi.' ameliyat için başvur. Benim 5 yaşımdan beri var. Deri sarkması,yağ ve baya sarkmıştı. Çok kilo alıp verdim. Şu an maşallah Allah'ıma şükürler olsun. Sanada selamlar @fatihylmzz Güzel insan :) Gerçi temiz beslenseydim zamanında yine alt yapısı varmış. Bahane edecek ya kader :) - Buda halim,dümen falan yok :)

Dosya Ekleri

• ef6084ca-39a4-476f-9715-4657e79b9756.jpg
    ef6084ca-39a4-476f-9715-4657e79b9756.jpg
    180,4 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Valla dün jinekomasti ameliyatı oldum. İstanbul nişantaşında. Çok memnunum şu an. 1 günlük daha,ağrı çok az. Azı çok az. Ancak 15 yaşında ki insandan aile imzası ile ameliyat yapıyorlar. Benim tavsiyem ergenliğini bitirmen olacaktır. Yalancı jinekomasti olabilir. Sadece temiz beslen. Baktın bu durum genetik 'benim gibi.' ameliyat için başvur. Benim 5 yaşımdan beri var. Deri sarkması,yağ ve baya sarkmıştı. Çok kilo alıp verdim. Şu an maşallah Allah'ıma şükürler olsun. Sanada selamlar @fatihylmzz Güzel insan :) Gerçi temiz beslenseydim zamanında yine alt yapısı varmış. Bahane edecek ya kader :)
Selam Onur hocam umarım iyisindir. :) @arandur bilginin nereden geleceği belli olmaz demiştim.

Hehe iyilik hocam teşekkürler kolay gelsin. Umarım konu sahibine yardımımız dokunmuştur.
Minimal yardım edebiliriz ama elimizden üç beş bir şey gelirse ne mutlu ama her konuda her zaman doktora başvurmaları tavsiyesimizdir,sen de bunu çok iyi bilirsin. 15 yaş jinekomasti olup,olmamak arası gibi bir şey. Yalancı jinekomasti ise vay haline,boşuna ameliyat ve acı. Parayı geçtim,para hiç önemli değil. İnsan iyi olsun,kazanılır para. Ben olsam yine 20'yi beklerdim. Ben 26'yım çünkü. Ergenlik bitmeli en azından :) Sağolun hocam,Allah razı olsun sorduğunuz için.

Minimal yardım edebiliriz ama elimizden üç beş bir şey gelirse ne mutlu ama her konuda her zaman doktora başvurmaları tavsiyesimizdir,sen de bunu çok iyi bilirsin. 15 yaş jinekomasti olup,olmamak arası gibi bir şey. Yalancı jinekomasti ise vay haline,boşuna ameliyat ve acı. Parayı geçtim,para hiç önemli değil. İnsan iyi olsun,kazanılır para. Ben olsam yine 20'yi beklerdim. Ben 26'yım çünkü. Ergenlik bitmeli en azından :) Sağolun hocam,Allah razı olsun sorduğunuz için.
Aynen öyle değerli hocam bende aynı fikirdeyim her zaman işini bilen doktor önceliğimizdir. Size de çok geçmiş olsun.

Geri
Yukarı