15 yaşında yazın çalışılır mı?

Bir şey sormak istiyorum. Arkadaşım 15 yaşında muavinlik yaparak gidiş-dönüşten 8 bin tl kazandı. Bu mümkün mü?

Yani fazla çalışmadım. Tek yaptığım babamın yanında nakliye yapmaktı.

İstanbuldaysan istoç'a vs. bir bak eleman arıyorlar orada genelde. Maaşda beklediğin kadar yüksek olmaz ama hine iyi para alırsın. Ne kadar kazanırsan kazan TL'de tutmamayı da unutma ya sürekli hisse al sat yap ya da altın al kenara at.

9 yaşındaki çocuğu düğünlere garson yaptılar, 15 yaşındaki bir kişi de düğünlerde garson olabilir.
Garsonlukta olabilir aslında.
15 yaşında çocuğu her yere garson yapmazlar. Tanıdık bir yerde vs. çalışması lazım onun dışında sanayiye gitsin derim ben ama ağır gelebilir ayrıca fazla parada toplayamaz. En iyisi dayı amca enişte vs. yanında çalışması. Hem sıkıntı da çıkmaz çok zorlamazlar.
Babamla konuşup bir yer ayarlatabilirim kendime.

İstanbuldaysan istoç'a vs. bir bak eleman arıyorlar orada genelde. Maaşda beklediğin kadar yüksek olmaz ama hine iyi para alırsın. Ne kadar kazanırsan kazan TL'de tutmamayı da unutma ya sürekli hisse al sat yap ya da altın al kenara at.
Bir şey soracağım. Arkadaşım 15 yaşında muavinlik yaparak gidiş-dönüşten 8 bin tl kazandı. Bu mümkün mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı