150 cm masaya 27 inç monitör sığar mı?

Sığar hocam benim masam 1 metre enine olarak. Az bile yer kaplıyor alan olarak.

Fotoğraf olarak görmek istersen yardımcı olabilirim.

Hocam 2 tane yerleştirsem sorun olur mu?

10 cm falan boş alan kalması lazım hocam

1 inç 2,54 CM oluyor. 2, 54x27 = 68, 58 cm yaptı bunu iki ile çarparsak 68,58x2=137,16 yapar yani yeterlidir.
Monitörü açılamam gerekir veya taşma olur mu
image.jpg

Hocam taşma falan olmaz yazdım zaten 13 cm falan alanınız kalıyor iki monitörü de birbirine yapışık koyarsan düz bir şekilde ortalayarak her kenardan 6 cm civarı boş alanının kalması lazım.

Hatta al buyur paintten çizdim daha detaylı açıklama bulamazsın kimselerden hocam.

masa.png

Daha da taşma olur mu falan diye sorma hocam bak sinirlenirim. :D

Son düzenleme:
Hocam taşma falan olmaz yazdım zaten 13 cm falan alanınız kalıyor iki monitörü de birbirine yapışık koyarsan düz bir şekilde ortalayarak her kenardan 6 cm civarı boş alanının kalması lazım.

Hatta al buyur paintten çizdim daha detaylı açıklama bulamazsın kimselerden hocam.

Eki Görüntüle 1791585

Daha da taşma olur mu falan diye sorma hocam bak sinirlenirim. :D
Teknik servisten daha ilgilisiniz hocam çok teşekkürler

150 cm masa olmaz arkadaşlar çok küçük böyle masalara para vermeyin kendiniz masa yaptırın.

Zaten masanız var ise, monitör sığacaktır fakat 150 cm masada rahat edilmez.
Bir monitöre açı bırakıcam bence sorun olmaz gayet geniş zaten masa

Hocam sanırım bir bilgi yanlışına düşmüşüm düzeltme yapayım 27'inç olan farklı bir ölçü.
Ekranın sağ üst köşesinden sol alt köşesine kadar ölçülünce çıkan ölçü sanırım 27 inç.

1684943512472.png

612.5 W değeri varmış milimetre cinsinden bu 61 cm genişlikte olduğunu söylüyor zaten 68 cm olsa da sığıyordu şimdi epeyce sığacaktır.

masa1.png

İstediğin kadar açılı falan da koyarsın hocam sorun olmaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı