1500-2000 TL bandında erkek kol saati önerisi

OMERTA

Decapat
Daha fazla  
Babama bir saat almak istiyorum ama piyasa, markalar vs hiçbir bilgim yok sadece babama hatıra güzel bir anı kalması amacıyla alıyorum. Bütçem kaliteli bir saat almak için yeterli mi bilmiyorum eğer yeterli değilse farklı bir hediyeye yönelmeyi de düşünebilirim. İstediğim saat aşağıda bıraktığım gibi bir şey olacak. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim ve bütçem yetersiz ise belirtirseniz sevinirim.

Daniel Klein Marka Gümüş Renk Su Geçirmez 2 Yıl Garantili Erkek Kol Saati - Bileklik Hediyeli

O bütçeye kaliteli bir saat alabileceğini düşünmüyorum. AliExpress'te Pagani design marka homage modeller üreten bir marka var bütçeyi zorlarsan bakabilirsin onlar da seiko mekanizması kullanıyor diye biliyorum.

O bütçeye kaliteli bir saat alabileceğini düşünmüyorum. AliExpress'te Pagani design marka homage modeller üreten bir marka var bütçeyi zorlarsan bakabilirsin onlar da seiko mekanizması kullanıyor diye biliyorum.

Hocam kaliteli derken üst düzey bir saat demek istemedim babam zaten saat takan birisi de değildir, maksat hediye olsun maneviyatı olsun ve almışken de Çin malı bir şey olmasın. Öneriniz var mıdır? AliExpress'ten sipariş vermem mümkün değil kısa bir süre sonra şehir dışına çıkacağım gelene kadar ben gitmiş olurum.

Hocam kaliteli derken üst düzey bir saat demek istemedim babam zaten saat takan birisi de değildir, maksat hediye olsun maneviyatı olsun ve almışken de Çin malı bir şey olmasın. Öneriniz var mıdır? AliExpress'ten sipariş vermem mümkün değil kısa bir süre sonra şehir dışına çıkacağım gelene kadar ben gitmiş olurum.

Evet anladım demek istediğinizi fakat giriş seviyesi quartz saatler bile 5K civarlarında.

Babama bir saat almak istiyorum ama piyasa, markalar vs hiçbir bilgim yok sadece babama hatıra güzel bir anı kalması amacıyla alıyorum. Bütçem kaliteli bir saat almak için yeterli mi bilmiyorum eğer yeterli değilse farklı bir hediyeye yönelmeyi de düşünebilirim. İstediğim saat aşağıda bıraktığım gibi bir şey olacak. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim ve bütçem yetersiz ise belirtirseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 1914895
Yurtdışı gelen Casio Edifice serisi saatlere yönel. 1900 TL civarındalar şu an biri kolumda. 10 yıldır kusursuz çalışıyor ve premium kendi fiyatları 8-9k. Sarı sitede bulabilirsin

Yurt dışı gelen Casio edifice serisi saatlere yönel. 1900 TL civarındalar şu an biri kolumda. 10 yıldır kusursuz çalışıyor ve premium kendi fiyatları 8-9k. Sarı sitede bulabilirsin.

Gerçekten çok beğendiğim bir model hocam gördüm ama fiyatlarını görünce üzülmüştüm. Sizce 2.el saat alırken nelere dikkat edilmelidir? Hiç düşünmemiştim 2.el alma fikrini.

Gerçekten çok beğendiğim bir model hocam gördüm ama fiyatlarını görünce üzülmüştüm. Sizce 2.el saat alırken nelere dikkat edilmelidir? Hiç düşünmemiştim 2.el alma fikrini.

1900TL dediklerim sıfır hocam. 2.el de alacak olursanız camında Zed'e var mı yok mu ona bakın kasada çizik var mı ona bakın onun dışında saatler dayanıklıdır hiçbir sorun cikmaz

Casio Edifice EF Ed550D Redbull Modeli 1900TL, babam kullanıyor 6 yıldır çok güzel modeldir bakabilirsiniz

1900TL dediklerim sıfır hocam. 2.el de alacak olursanız camında Zed'e var mı yok mu ona bakın kasada çizik var mı ona bakın onun dışında saatler dayanıklıdır hiçbir sorun cikmaz.

Casio edifice ef ED550D Red Bull modeli 1900TL, babam kullanıyor 6 yıldır çok güzel modeldir bakabilirsiniz.

Hocam ben cimriden bakıyorum ama 9K diyor siz 2.elden mi bahsediyorsunuz?

Geri
Yukarı