1500-2000 TL Oyuncu kulaklık tavsiyesi

emirhanemir

Hectopat
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 aydır bir kulaklık arayışındayım.
İlk olarak Logitech G Pro X ile başladım sesler kısık ve boğuk geliyordu.
Cloud flight S modelini aldım oyunda neredeyse arkadaslarımın konustuklarını dahi duyamayacak seviyede bir ses şiddetine sahipti.
Sennheiser GSP 370 modelini denedim aynı şekilde kısık ve boğuk ses.
GSP 600 veya GSP 550 düşünüyorum hangi kulaklıkta ses kalitesi ses yüksekliği konusunda memnun kalırım sizinde önerilerinizi almak isterim.
Anakartım MSI B450M GAMING Plus.

Hocam attığınız linki açamadım. Steelseries markasında arctis pro wireless harici kullandım fakat sürücüsü 40 mm oldugu için ses yönlerini algılayabilmek ne nebze zor.
gsp 600 ü kendi anakartımla yüksek ve temiz bi ses alabilirmiyim. Bilgili arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.

Hocam attığınız linki açamadım. Steelseries markasında arctis pro wireless harici kullandım fakat sürücüsü 40 mm oldugu için ses yönlerini algılayabilmek ne nebze zor.
gsp 600 ü kendi anakartımla yüksek ve temiz bi ses alabilirmiyim. Bilgili arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.
Konuyu hortlattığım için özür dileyerek ne aldınız ve nasıl bir değişim oldu gsp 600 ya da 550 düşünüyorum ne almalıyım sizce?

Gsp 600 aldım ve tamamen bir hayal kırıklığı yanında ses kartı almazsanız veya kuvvetli bir ses kartınız yok ise kulaklık hiç bir işe yaramıyor. 550 kullanmadım ama tavsiye etmem cok baskı yapıyor diyorlardı. Arctis pro wireless aldım inanılmaz derecede memnunum arctis pro kablolu modelide kullandım oda mükemmel bir kulaklık arctis pro serisini tavsiye ederim.

Gsp 600 aldım ve tamamen bir hayal kırıklığı yanında ses kartı almazsanız veya kuvvetli bir ses kartınız yok ise kulaklık hiç bir işe yaramıyor. 550 kullanmadım ama tavsiye etmem cok baskı yapıyor diyorlardı. Arctis pro wireless aldım inanılmaz derecede memnunum arctis pro kablolu modelide kullandım oda mükemmel bir kulaklık arctis pro serisini tavsiye ederim.
Anladım teşekkür ederim. Kolay gelsin iyi forumlar.

HyperX Cloud Alpha S'ten çok memnunum. Yedek pedleri, malzeme kalitesi, sürücüleri, USB ses kartı her şeyiyle ihtiyacımı karşıladı. Diğer modellerle kıyaslayamam ama HyperX öneririm. Ürünlerinin çoğu başarılı.

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 aydır bir kulaklık arayışındayım.
İlk olarak Logitech G Pro X ile başladım sesler kısık ve boğuk geliyordu.
Cloud flight S modelini aldım oyunda neredeyse arkadaslarımın konustuklarını dahi duyamayacak seviyede bir ses şiddetine sahipti.
Sennheiser GSP 370 modelini denedim aynı şekilde kısık ve boğuk ses.
GSP 600 veya GSP 550 düşünüyorum hangi kulaklıkta ses kalitesi ses yüksekliği konusunda memnun kalırım sizinde önerilerinizi almak isterim.
Anakartım MSI B450M GAMING Plus.

Yeni konular

Geri
Yukarı