1500 TL %60 blue switch klavye önerisi

Bütçe
1000-1500
Hocam benim de çocuklugum Rampage ile gecti kendilerininden aldigim mouse halen daha bende. Urununden urunune kalitesi degisiyor kulaklikta direkt cirt marka mesela. Şu an AK680 ilgimi cekti ve 700TL gibi bir fiyat inanilmaz geldi.

Hocam hangi modeli seçerseniz seçin hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıklı sıhatli kullanmanızı nasip etsin.

Whatgeek sitesinden alacaksanız Türkiye'ye satış geçici olark kapandı haberiniz olsun.

AliExpress'ten bakabilisiniz bayağı güzel modeller var geçen gün gmk87 1100 TL'ye düşmüştü, gmk67 indirimde yakalayabilirsiniz belki fakat Switch + keycapler ile 2000 TL'ye yaklaşabilir. Bütçede biraz yukarı çıkabilirseniz sağlam bir klavye toplayabilirsiniz.

Hocam whatgeekden almayi dusunuyordum ama Kıbrıs'ta yasiyorum yani Türkiye'ye vermeyecegim zaten siparisleri.

Ayrica bu siteden satin alim yaparken AliExpress'deki bilgilerimi girmem tamam midir? Sonucta onlarda dunya geneli satis yapiyor? Herhalde kimlik falanda istemezler o kadar.

Hocam whatgeekden almayi dusunuyordum ama Kıbrıs'ta yasiyorum yani Türkiye'ye vermeyecegim zaten siparisleri.

Ayrica bu siteden satin alim yaparken AliExpress'deki bilgilerimi girmem tamam midir? Sonucta onlarda dunya geneli satis yapiyor? Herhalde kimlik falanda istemezler o kadar.
Yeterli olacaktır, benden sadece ekstradan TCKN istedi o da Türkiye için geçerli sizde sıkıntı olmaz. Aliexpress'teki adres bilgileriniz yeterli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı