1500 TL bütçe ile LG TV için TV box önerisi

cengoover

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 3.5GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek
MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4
GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 2x
MSI GeForce RTX 4060 GAMING X NV EDITION 8GB GDDR6 DLSS 3 128 Bit Ekran Kartı
MSI 500GB SPATIUM M450 Gen4x4 M.2 2280 SSD (3600MB Okuma / 2300MB Yazma)
Meslek
İdari Müdür
Herkese merhaba,

Odamda LG marka 1080p bir televizyon var. Eski 3D gözlüklü olanlardan TV box alıp bir takım APK uygulamalar kurup maçları takip edeceğim. Önemli olan F/P ürünü olması benim için, bütçem maksimum 1.500 TL.
Şimdiden teşekkürler.

TV modeli: LG42LB620v

Herkese merhaba,

Odamda LG marka 1080p bir televizyon var. Eski 3D gözlüklü olanlardan TV box alıp bir takım APK uygulamalar kurup maçları takip edeceğim. Önemli olan F/P ürünü olması benim için, bütçem maksimum 1.500 TL.
Şimdiden teşekkürler.

TV modeli: LG42LB620v.

Bütçe bir tık arttırılabilirse.

Bütçe bir tık arttırılabilirse.

Harika payalşım teşekkürler.

Mi Box S 4K ve x96 mini model cihazlar kullanıyordum. Yıllık abonelik alarak kullandığım iptv yayınlarında hep bir donma oluyordu özellikle Full hd ve 4k yayınlarda. Bunun donanımsal yetersizlikten olduğunu farkettim. (işlemci ve gpu)

Mi Box 4k 2. Nesil aldım yakın zamanda, aynı iptv sağlayıcım ile donma olmadan daha performanslı yayınlar izlemeye başladım. Bu yüzden mi box 4k 2.nesil tavsiye ederim.

Mi Box S 4K ve X96 mini model cihazlar kullanıyordum. Yıllık abonelik alarak kullandığım IPTV yayınlarında hep bir donma oluyordu özellikle Full HD ve 4K yayınlarda. Bunun donanımsal yetersizlikten olduğunu fark ettim. (işlemci ve GPU)

Mi Box 4K 2. nesil aldım yakın zamanda, aynı IPTV sağlayıcım ile donma olmadan daha performanslı yayınlar izlemeye başladım. Bu yüzden Mi Box 4K 2.nesil tavsiye ederim.

Link var mı acaba çok fazla seçenek var bulamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı