1500 TL kaliteli oyun kulaklığı önerisi

Bütçe
Max 1500 TL
Merhaba öncelikle.

Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Razer BlackShark V2 modeli v2X modeline göre daha iyi fakat ve cep yakar biraz. O yüzden v2X oldukça kullanışlı. Aldım ve yaklaşık üç aydır kullanıyorum. Herhangi bir problem ile karşılaşmadım. Gece eve geldiğimde PC başına oturup 3-4 saat takılıyorum ve kulaklarımı dinlendirmek için çok nadir çıkartıyorum. Kısaca kulak acıtmaz ve baş üstü ağrı yapmaz 7.1 ses algılayıcısı bulunuyor ve iyi duruyor. Çok üst bir performans beklentisine girmemenizi öneririm fakat verdiğiniz paranın karşılığını aldığınız bir kulaklık diyebilirim. Ek olarak kulaklık arkasında mikrofon mute tuşu var. Discord'u aktif ses algılamada kullanıyorum ve bir anda odaya gelen davetsiz misafirlerin seslerinin karşıya gitmesini engellemek için mute tuşunu kullanabiliyorsunuz.

CS:GO, Bannerlord, Squad, ETS 2 tarzı oyunlarda denedim karşılaştığım 7.1 Surround performansı iyi olarak deneyimledim. Fakat tek sorun şu, 7.1 aktive etmek için Razer programını indirip oradan kayıt olmanız lazım eğer aktivasyon kodunuz kutunuzun içerisinde gelmezse. Biraz zaman alıyor fakat sonrasında aktivasyon kodunuz ile 7.1 programını aktif ediyorsunuz.

Hocam sizin attığınız mı daha iyi Blackshark V2X mi?
HyperX Cloud Core daha iyi. Hem çıkartılabilir Mikrofon özelliği var hem de sesleri daha iyi veriyor. Zaten fiyat farkına bakarak da anlayabilirsin Cloud Core başka sitelerde 2000 civarında satılıyor. 1 haftalık olan Amazon Prime indirimlerinde bu fiyata kadar düştü. Kendim V2 X kullanıyorum o da güzel fakat HyperX Cloud Core varken tercih edilmemeli.

HyperX Cloud Core daha iyi. Hem çıkartılabilir Mikrofon özelliği var hem de sesleri daha iyi veriyor. Zaten fiyat farkına bakarak da anlayabilirsin Cloud Core başka sitelerde 2000 civarında satılıyor. 1 haftalık olan Amazon Prime indirimlerinde bu fiyata kadar düştü. Kendim V2 X kullanıyorum o da güzel fakat HyperX Cloud Core varken tercih edilmemeli.
Ama bundle alınacaksa tercih edilebilir değil mi hocam ikisi de üzmez herhalde performans olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı