1500 TL modem önerisi

zdravstvuyte

Picopat
Daha fazla  
Şu anda kullandığım modem rezil ötesi ADSL ve sürekli kopma yaşıyorum. 1500 TL bandını geçmeyecek şekilde modem önerebilir misiniz baylar?

TP-Link AC 1200 modelini öneririm. Çok memnunum.

Biraz araştırdım ve bunun bir modem olmadığını sinyal geliştirici olduğunu söylüyorlar. Ben mi yanlış baktım acaba diye tekrar tekrar arattım ama hayır bu bir sinyal geliştirici. Sizden ricam bahsettiğiniz ürünün linkini atabilir misiniz?

2.el almak daha iyi sahibinden ZyXEL'ya da Keenetic marka modemlere bakabilirsin bazi modemlerde kronik problemler oluyor.

2.el almak daha iyi sahibinden ZyXEL'ya da Keenetic marka modemlere bakabilirsin bazi modemlerde kronik problemler oluyor.

Zaten alacağım modem çok cüzi bir fiyatta olmadığından dolayı 2. el almak istemem ama ZyXEL'ya da Keenetic markalarından önerebileceğiniz kronik problemli olmayan bir modem var mı?

ZyXEL VMG8623 ya da vmg 3625 modelini önerebilirim ama forumturknet sitesinde konu acarsaniz orada bu isleri daha iyi anlayan kisiler var yardimci olacaklardir ben 2.el icin önerdim bu modemleri.

Keenetic carrier alabilir ama ileride fibere gecerse fiber olarak da kullanabilir ama lan portlari 100 Mbit o yüzden onermiyorum.

Hocam 2 model bırakıyorum Amazon Prime üye iseniz yarın elinizde.
Tenda modem
Tp-Link modem
Şimdiden alacağınızı güle güle kullanın.
Tavsiyeler için teşekkürler hocam.

Keenetic carrier alabilir ama ileride fibere gecerse fiber olarak da kullanabilir ama lan portlari 100 Mbit o yüzden onermiyorum.

Keenetic carrier kafama yatmıştı ama anlamadım portları nasıl 100Mbit burada 1200 yazıyor.

Geri
Yukarı