1500 TL mouse pad önerisi

• Konuyu başlatan Ogsi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 241

Ogsi

Picopat
Daha fazla  
Valorant oynuyorum ve şuan ki mouse padim baya kötü oldu o yüzden güzel bir mouse pad olmak istiyorum. En az 400mmx400mm olmasını istiyorum. Wraith Spirit of Aim Mousepad
Aklımda bu mouse pad var sizce iyi mi ya da daha iyisin var mı?
Bütçe olarak 1500 ü geçmesin
Bir de bu mouse pad var.
sizce hangisi daha iyi?

Valorant oynuyorum ve şuan ki mouse padim baya kötü oldu o yüzden güzel bir mouse pad olmak istiyorum. En az 400mmx400mm olmasını istiyorum. Wraith Spirit of Aim Mousepad
Aklımda bu mouse pad var sizce iyi mi ya da daha iyisin var mı?
Bütçe olarak 1500 ü geçmesin
Bir de bu mouse pad var.
sizce hangisi daha iyi?
Blade X veya Spirit of aim Hybrit olabilir. Biraz hızlı birşey istiyorsan da Lamzu enargon.

Benim de bu civarda bütçem, araştırdığım kadarıyla longteng fiyatını hak etmiyor orta segmentte fena değil. Yani Wraith daha iyi.

Son düzenleme:
cam istemiyorum cam daha çok hızlı oyunlar içinmiş galiba

peki speed ile Hybrid in ne farkı var
Hibrit daha ortada ne çok hızlı ne çok yavaş. Speed ise tamamen hız odaklı. Control olansa tamamen yavaş kontrol odaklı oluyor.

Daha çok Hibrit veya Control mouse Pad'ler kullanıyor E-sporcular. Ben Blade X kullanıyorum 7 aydır falan favorim konumunda şu an.

Bende spirit, Blade, artisan ve Lamzu arasında gidip geliyorum. Daha önce sadece QCK kullandım, deneyimleme şansım var mı bunları? Mesela Wraith'den hybrid ve Speed 1'er tane alsam birini iade etsem veya ikisini sorun yaratırlar mı? Mousepadlerde iade nasıl işliyor? Hybrid de mi Speed de mi rahat ederim bilemiyorum, mesela scarow Speed olanda rahat ediyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı