1500 TL telefon önerisi

BalikŞuşişi

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Gördüğünüz gibi TL 1500 fiyatında bir telefon istiyorum. Ben Xiaomi Redmi 6 ve Xiaomi Redmi 5 Plus arasında kaldım. Başka markalardan, modellerden tavsiyeleriniz varsa yazın lütfen.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi 5 Plus arkadaşımda var. Oyun oynayan biri değil oyun performansını bilemem ama günlük işleri rahatça karşılar. Telefonla da sık konuşan biri daha şarjım yetmiyor diye şikayet ettiğini görmedim

Oyun oynamıyorum telefonda arkadaşlar. Sadece Instagram vb. sosyal medyaları ve kamerayı kullanıyorum. Ona göre önerirseniz çok teşekkür ederim. Hepinize teşekkürler daha öneri gelmezse Redmi 5 Plus ile Redmi Note 5 arasında seçim yapacağım.
Redmi 5 Plus arkadaşımda var. Oyun oynayan biri değil oyun performansını bilemem ama günlük işleri rahatça karşılar. Telefonla da sık konuşan biri daha şarjım yetmiyor diye şikayet ettiğini görmedim
Görebileceğiniz üzere işlemci, bellek ve batarya olarak Redmi 5 Plus fark atmış diyebilirim.
Xiaomi Redmi 5 Plus (64 GB) - Xiaomi Redmi 6 Karşılaştırması - Epey
Redmi note 5 tavsiye ederim. Snapdragon 636 kullanıyor. Redmi 5'ten daha iyi performans alırsın oyunlarda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı