1500 TL TKL veya tam boy F/P klavye önerisi

Bütçe
1500

Termite

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bütçe 1500 TL. Tercihen red swicth, TKL'ya da tam boy, TR tuş dizilimli klavye arıyorum.

Hem çalışırken, hem de oyun oynarken kullanabileceğim bir klavye arıyorum. En F/P olan klavyeyi alacağım. Bütçem 1500 lira diye daha ucuz klavyelerden çekinecek değilim.

Her türlü öneriye açığım aşağıda kendi araştırmalarım ile bulduğum bazı modeller bulunmakta.

Logitech G413 SE TKL
HP Omen Encoder 6YW75AA red swicth.
Lenovo Lecoo GK301
Redragon K552 Kumara

Deneme fırsatı bulmuştum. Kendi kullandıkları Switch'ler o kadar hissiz ki anlatamam. O yüzden Cherry Switch varken Logitech'e bakmayın bile.
Klavye konusunda hiç bilgi sahibi değilim. En F/P olan klavyeyi bulmak amacım. Daha farklı tavsiyeleriniz varsa hepsine açığım.
HP omen şu anlık aklıma yattı gibi.

Amazon'da Akko klavyeler var. Şu an 2000₺ üstündeler lakin arada bir indirme girip 1500₺ civarına düşen modelleri var. Tekrar o fiyatlara inecek bir indirim olur mu bilemem lakin kullandıkları switchler Cherry'den daha çok seviliyor.

Amazon'da Akko klavyeler var. Şu an 2000₺ üstündeler lakin arada bir indirme girip 1500₺ civarına düşen modelleri var. Tekrar o fiyatlara inecek bir indirim olur mu bilemem lakin kullandıkları switchler Cherry'den daha çok seviliyor.
Evet, fiyat olarak alsa da bu klavyeyi gördüm. Baya övgüyle bahsediyorlardı.
Pusat K3 Pro peki bu klavye nasıl?

Geri
Yukarı