1500 TL'ye mekanik klavye önerisi

Bütçe
1500

furki1903

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar "maksimum" 1500 TL bütçe ile mekanik klavye alacağım. Öneride bulunur musunuz? Mümkünse beyaz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yurt dışı olmasın dersen ancak 200 TL daha artıp HP Omen encoder alabilirsin.

Ben renkleri 3-4 yaşımda konuşmayı yeni öğrenmişken öğrenmişim bunun kanıtı var KK gibi boş sıkmıyorum evdeki eşyaların renklerini tahmin ediyorken videosu var ama hocam beyazla siyahı ayırt edebilirdim diye düşünüyorum. Siz kaç yaşındaydınız?

Ben renkleri 3-4 yaşımda konuşmayı yeni öğrenmişken öğrenmişim bunun kanıtı var kk gibi boş sıkmıyorum evdeki eşyaların renklerini tahmin ediyorken videosu var ama hocam beyazla siyahı ayırt edebilirdim diye düşünüyorum. Siz kaç yaşındaydınız?

Birader önerdiğin klavye rezalet. Öneri yapmayı bilmiyorsun konuşma adamın bütçesinde adamakıllı iki tane klavye var zaten sırf beyaz olacak diye performansı artmıyor. Adam mümkünse beyaz olsun demiş Akakçe de filtreleyip bulduğun ilk beyaz klavyeyi yapıştırmışsın. 200 TL daha artıp o Havit'i alacağına HP alması çok daha iyi olur.

Havit markası iyi midir? Genelde ön yargı ile yaklaşıyorlar çünkü
Hocam elimde oyun oynarken kullanabileceğim çok profesyonel kulaklıklar varken sırf mikrofonu iyi olsun diye H2002P aldım oldukça memnunum. Aynı klavye kardeşimde var siyahı ve blue switch versiyonu olsa kesinlikle alırım ki bunu alınca oldukça nadir ve pahalı bir klavyeyi elimle itmiş oluyorum.

Hocam elimde oyun oynarken kullanabileceğim çok profesyonel kulaklıklar varken sırf mikrofonu iyi olsun diye H2002p aldım oldukça memnunum. Aynı klavye kardeşimde var siyahı ve blue Switch versiyonu olsa kesinlikle alırım ki bunu alınca oldukça nadir ve pahalı bir klavyeyi elimle itmiş oluyorum.

Havit kulaklık konusunda iyi modeller çıkartıyor fakat klavye konusunda kulaklık kadar F/P modellere imza atamıyorlar. Yurt dışı bir sorun çıkarmayacaksa AK871 al. Çıkartır dersen HP Omen encoder alabilirsin. Özellikle Switch kalitesi ile Havit'i ezer geçer HP.

Havit kulaklık konusunda iyi modeller çıkartıyor fakat klavye konusunda kulaklık kadar F/P modellere imza atamıyorlar. Yurt dışı bir sorun çıkarmayacaksa AK871 al. Çıkartır dersen HP Omen encoder alabilirsin. Özellikle Switch kalitesi ile Havit'i ezer geçer HP.
Hocam insanların sanırım marka takıntısı var gereksiz bir şekilde. Saçma bir şekilde bizim milletimiz fanboyluğu seviyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı