1500 TL'ye numpadsiz klavye önerisi

Galaxes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Red Switch olması ve sesli olmaması lazım. Masama yer kalmadığı için TKL alacağım. 1700 olur maksimum. %60 bakacaktım ama F tuşlarına hızlı geçmem lazım. Şimdiden teşekkürler hocalarım.

Hocam bunu gördüm ama Türkiye garantili değil. Şöyle keşke eski fiyatına dönse direk alacağım.

Halihazırda mekanik bir klavyem olduğu halde, İncehesap indirimlerinde 210 TL ye Gamepower Overlord aldım sırf meraktan. Şu an sanırım 400 küsür TL lere piyasa da. Al boz parçala istersen bir tane daha al. Işıklandırmasında hangi bölgede ne renk varsa onu kullanıyorsun başka bir renk atayamıyorsun ama animasyonları var. Klavye işte 1500 TL de neymiş.

MediaMarkt'ta ucuzdu fiyatı 1400 TL diye hatırlıyorum. Şubelerinde satılıyor, bir kontrol edin derim.

Hayır hocam o Origins versiyonu. Ben Core versiyonuna bakıyorum.

Halihazırda mekanik bir klavyem olduğu halde, İncehesap indirimlerinde 210 TL ye Gamepower Overlord aldım sırf meraktan. Şu an sanırım 400 küsür TL lere piyasa da. Al boz parçala istersen bir tane daha al. Işıklandırmasında hangi bölgede ne renk varsa onu kullanıyorsun başka bir renk atayamıyorsun ama animasyonları var. Klavye işte 1500 TL de neymiş.
Gamepower bana yeterince çektirdi hocam. 3 yıla daha klavye değiştiremem artık o yüzden yüksek bütçede bir şey arıyorum.

Hayır hocam o Origins versiyonu. Ben Core versiyonuna bakıyorum.

Gamepower bana yeterince çektirdi hocam. 3 yıla daha klavye değiştiremem artık o yüzden yüksek bütçede bir şey arıyorum.
Tamam işte. TKL Olan Core modelinden bahsediyorum. İnternette satılmazken mağazalarda var, stokların yeni geldiğinden bahsetmişti satıcı.

Tamam işte. TKL Olan Core modelinden bahsediyorum. İnternette satılmazken mağazalarda var, stokların yeni geldiğinden bahsetmişti satıcı.
Arayım bir hocam teşekkürler. Bilgilendirme yapacağım.

@Xeonayp hocam bu kadar rezil firma yok. Numaraları otomatik mesajdan ibaret. Bir insanla bile görüşemiyorum stok ve fiyat öğrenmek istediğimde. Yapacak başka bir şey yok.

Klavye an itibariyle 1900tl oldu :D. Hayal oldu herhalde.

Son düzenleme:
A
Hocam bunu gördüm ama Türkiye garantili değil. Şöyle keşke eski fiyatına dönse direk alacağım.
Amazondan almıştım, sağlam yay sesi vardı bazı tuşlarda. Tuş hissiyatı, sesi felan çok güzeldi hatta red switchten daha sessiz ve toktu ama maalesef yay seri ciddi sorundu.

A

Amazon'dan almıştım, sağlam yay sesi vardı bazı tuşlarda. Tuş hissiyatı, sesi falan çok güzeldi hatta red Switch'ten daha sessiz ve toktu ama maalesef yay seri ciddi sorundu.

Başka güzel TKL'de yok hocam bütçemde red Switch'li. 1500'e bile güzel klavye alamıyoruz.

Geri
Yukarı