1500 TL'ye Wi-Fi 6 router önerisi

Salih METİN

Kilopat
Makaleler
13
Merhaba. Şu anda kullandığım redline router yetersiz geliyor. Ev 85m2 olmasına rağmen modemin çekim gücü de düşük kalıyor. Özellikle sizin de kullanmış olduğunuz WI-FI6 router önerilerinizi bekliyorum. Bütçeyi biraz daha aşabilirim. İnternet paketim 500/50 Mbps. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhaba. Şu anda kullandığım redline router yetersiz geliyor. Ev 85m^^2 olmasına rağmen modemin çekim gücü de düşük kalıyor. Özellikle sizin de kullanmış olduğunuz WI-FI6 router önerilerinizi bekliyorum. Bütçeyi biraz daha aşabilirim. İnternet paketim 500/50 Mbps. Şimdiden teşekkür ederim.

Eğer problem çekim alanıysa routerı değiştirmek yerine menzil genişletici düşünmez misiniz? Çünkü şu anki router/modemin çekim alanını etkileyen duvarlar vs yeni alacağınız cihazı da etkileyebilir yani tam olarak şu modem/router daha iyi çeker sizin evde dememiz zor. Her evin dizaynı, duvar kalınlığı vs vs etkileyebiliyor.

Tp-Link ax72 aldım 1 aydır kullanıyorum canavar gibi cihaz 100m2 evde wifi çekiminden gayet memnunum.

Geri
Yukarı