15000 TL'ye tablet önerisi

Cevap veren herkese teşekkür ederim. Vanced ihtiyacım bulunmamakta YouTube Premium kullanıyorum. Apple ekosistemi diyen arkadaşlar ne gibi artıları var pek bahsetmemişler bahsedebilirseniz çok sevinirim.
iPhone'da Google hizmetleri falan kullanıyorsan bir olayı yok. Fakat çoktan iCloud'a geçmişsen nimetleri çok.

iPad'lar fiyat performans olarak zaten kötü ürünler değiller. Bir de üzerine yarın bir dosya göndermek, bir şeyler kopyalamak, kopyaladığınız yazıyı direkt aktarmak vs vs ya da bugün aklımıza gelmeyecek bir kullanımda yararlarını görürsünüz. iPad en mantıklısı sizin için.

IPhone'da Google hizmetleri falan kullanıyorsan bir olayı yok. Fakat çoktan ICloud'a geçmişsen nimetleri çok.

Hala Google servislerdeyim ben maalesef iCloud ile çok uzağız 😅

IPad'lar fiyat performans olarak zaten kötü ürünler değiller. Bir de üzerine yarın bir dosya göndermek, bir şeyler kopyalamak, kopyaladığınız yazıyı direkt aktarmak vs. ya da bugün aklımıza gelmeyecek bir kullanımda yararlarını görürsünüz. iPad en mantıklısı sizin için.

Teşekkür ederim, hala aklıma yatmadı ama biraz daha araştırmam gerek sanırım.

Cevap veren herkese teşekkür ederim. Vanced ihtiyacım bulunmamakta YouTube Premium kullanıyorum. Apple ekosistemi diyen arkadaşlar ne gibi artıları var pek bahsetmemişler bahsedebilirseniz çok sevinirim.
Sadece bir şeyler izleyip basit oyunlar oynayacaksan S9 ya da S8+ alman daha mantıklı olur. Ekranları 16:10 ve amoled olmasından ötürü bir şeyler izlemek daha zevkli.
Screenshot_2024-03-03-11-33-33-860_com.android.chrome-edit.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı