1500TL kablosuz fare önerisi

Onunkisi düz şarj edilebilir bir batarya. Bunda direk pil takmanız lazım ve ağırlık açısından çok etkiliyor.
Ayrıca donanım açısından M800 Ultra ile kıyaslanamaz bile. M800 Ultra katlar 4'e böler.

Anladım ilginiz için teşekkür ederim.

Arkadaşlar konu çok ilginç bir hal almaya başladı: D

M800 Ultra al geç dostum. Bende var FPS oyuncusuyum çok memnunum batarya süresi olsun bu fiyatta rakipsiz. İncelemesini de yaptım bakabilirsin.

Leğen plastiği mi? Puhahahahaha. Kanka en son Wraith'e sallıyordun, M3'e salladın. Şimdi M800 Ultra'ya mı başladın sallamaya?
M3 hadi neyse de M800 Ultra'nın malzeme kalitesi leğen plastiği diyorsan sen T60 için kusursuz klavye de diyorsundur.

T60 hiç kullanmadığım için yorum yapamam ama M800 Pro ve Ultra kullandım.

Arkadaşımda aldı M800 Ultra onda benden bayağı bir sonra başladı çift Click M800 Pro'da var onda olmuyor bu çift Click.

Benim arkadaşımda da var 1.5 senedir hiç öyle bir sorun yaşamadık ikimiz de. Yaşarsan da gönder Amazon'a çözerler her türlü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malzeme kalitesi muazzam demiyorum zaten yağızım. Bu bütçede Flagship/3395 donanımı var ve 4K destekliyorsa illaki kısacak bir yerden.

Bütçe sınırlı olduğu için alınabilecek pek bir yok. Ürün sorunsuz ve arkadaşınızın el yapısı uyuyorsa alınabilir.
Teşekkür ederim bütçe sınırlı evet almasını söylüyorum o zaman.

Geri
Yukarı