16 Mbps internetin 480 TL olması normal mi?

Türk Telekom altyapısı kullanan operatörleri kullanamaz mıyım?

Millenicom köyde olur mu?

Altyapı yok diyor Millenicom.

Köyden kastınız gerçek bir köy ise 10 kişi falan talep edince Türk Telekom elektrik veya telefon hattından internet çekiyordu. Öyle ise başka firmaların o hattı kullanabileceğini sanmıyorum. Aynı talep olacak ki onlarda gelecek. Fakat bizim Karadeniz'de köyde 5 kişi aramamıza rağmen internet getirtemedik. Talebin fazla olması gerekiyordu. Bütün net sağlayıcılarını arayıp kontrol ettirmek en mantıklısı hocam.

Bu normal mi?

Benim aklım almıyor gerçekten bilmiyorum bu paket alınır mı? Türk Telekom şu an, iptal mi etmek gerek 250-300TL'ye köyde sıkıntısız 10Mbps verebilecek operatör yok mudur?

Fiyatlandırma aşırı fazla biz 15Mbps internete 149TL ödüyoruz,köydeki altyapılarda önemli.

Modemin arkasındaki DSL girişine kablo takılımı netgsm yeni bir firma olduğu için nasıl bir firma bilmiyorum.

Modemin arkasındaki DSL girişine kablo takılımı netgsm yeni bir firma olduğu için nasıl bir firma bilmiyorum.

Modemin arka kapağı kayıp Eren, ama DSL ışığı yanıyor.

Sizin dediğiniz yerden baktım istasyona uzaklık 200civarıymış.

Netgsm 2009'dan beri aktifmiş pek yeni diyebilir mi bilmiyorum ayrıca müşteri hizmetlerinden de memnun kaldım sadece 10dk sürdü bağlanmak.
Fiyatlar uygunken bir şans vermek istiyorum.

Geri
Yukarı