16 yaşında 125 kilo birisi kaslı olabilir mi?

dark07

Femtopat
Daha fazla  
16 yaşındayım, 125 kiloyum, boyum 180, diyetisyene gittim ve program verdi bu programı uygularsam kilo verebilir miyim? Şu an da YKS'ye çalışıyorum spora vaktim haftada Max 2 3 gün gidebilirim. Haftada 2 3 gün spora gidip diyeti uygularsam kilo verip kas yapabilir miyim?

Aynı anda ikisi olmaz. Haftada 2-3 gün sporla da doğru düzgün kas yapılmaz ancak fit olursun.

Önce kilo vermeli, sonrasında ise kas kazanmak için kilo almalısın spor yaparken.

Senin sınava 2 yıl var daha (16 yaşındayım demişsin 10.sınıfta olduğunu varsayıyorum.) Haftada 2-3 gitmeni gerektircek bir durum yok 5 gün gidebilirsin, sırf sınav için kendini kısıtlamana gerek yok.

Senin sınava 2 yıl var daha (16 yaşındayım demişsin 10.sınıfta olduğunu varsayıyorum.) Haftada 2-3 gitmeni gerektircek bir durum yok 5 gün gidebilirsin, sırf sınav için kendini kısıtlamana gerek yok.

Hocam aslında 1 yıl erken okula başladım ve açıga geçtim yani 10 gün öjce mezun oldum YKS'ye bu sene gireceğim.

Senin kilon boyuna göre bile çok fazla. Diyet bu işin en zor kısmıdır. Diyetini yapabilirsen, spor yapmadan bile ayda 4-5 kilo rahatça verirsin çünkü vücut zaten kendi kendine bir miktar yakıyor. Ama 3 gün bile spor yapsan bunu 8-10 kiloya kadar çıkarabilirsin. Ama spor yaptığında da terlediğini hisset.

Yeni konular

Geri
Yukarı