17:00'da kapanan bankaya 16:50'de gidilir mi?

fatih1worn

Centipat
Daha fazla  
Okuldan saat 16.45'te çıkıyorum ve bankaya gitmem lazım. Saat 17.00 da banka kapanıyor 16.50 de gitsem kabul ederler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoğunluğa bağlı, içerideki işleri tahmini yarım saat sürecek bir kalabalık varsa kapıyı 10-15 dakika önceden kilitleyebiliyorlar. Ama her gün öyle bir yoğunluk olmaz ya da kapıyı tıklatıp rica edersin alırlar.
Kapıyı tıklatıp muhatap olacağı adam da abartısız budur:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kapanma saati 17:00 ise 16:50'deki işlemi almamaları için bir neden yok, çünkü 17:00'ten önce çalışıyorlar.
İnsanların birbirine güveni yok cidden.

Yani belki kapanmaya 10 dakika kaldı diye almazlar diye düşündüm o yüzden sordum.

Banka şubesine girersin, yalnız sıramatikten sıra numarası aldıktan sonra daha fazla beklemen gerekir haliyle.
Ve dolayısıyla yetişmeyecektir bankadaki işlemlerin.

Yoğunluğa bağlı, içerideki işleri tahmini yarım saat sürecek bir kalabalık varsa kapıyı 10-15 dakika önceden kilitleyebiliyorlar. Ama her gün öyle bir yoğunluk olmaz ya da kapıyı tıklatıp rica edersin alırlar.

Yine de denemekte fayda var bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ahhahadshdf.

Yeni konular

Geri
Yukarı