17 bin TL'ye telefon önerisi

Oyun oynamayan birisine gündelik kullanımda hangisi daha iyi?

Bunların arasında kaldım. Uzun ömürlü güncelleme alacak cihaz olarak tavsiye var mı başka?
https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/750421-858472-917434/samsung-galaxy-s21-fe-5g-snapdragon_samsung-galaxy-a54-5g-256gb_samsung-galaxy-a55/

3'ü de pişman etmez önerim kamera farklarına bakman ben ne olursa olsun herhalde 21FE alırdım.

Ucuz olacağını çok sanmıyorum ama S24 FE çıkacak o bence harbiden iyi olacak gibi geliyor bana.

A serisi alacağına S23 FE alman daha mantıklı şu çirkin ekran çerçevesi olmasaydı keşke ama.

iPhone X 256 GB.

Güncelleme almayan cihaz mı önerdiniz cidden 2. olarak S21 FE iPhone 11'den bile iyi bir cihaz. Garip.

S21 FE kağıt üstünde çok güzel telefon fakat üretim tarihi 2022. güncelleme desteği ne kadar veriliyor onu bilmiyorum fakat eski cihaz olduğu için içime biraz kurt düşürdü. Normalde dediğim gibi kağıt üzerinde çok iyi ama eski cihaz.

S21 FE kağıt üstünde çok güzel telefon fakat üretim tarihi 2022. güncelleme desteği ne kadar veriliyor onu bilmiyorum fakat eski cihaz olduğu için içime biraz kurt düşürdü. Normalde dediğim gibi kağıt üzerinde çok iyi ama eski cihaz.

2 yıl eski değil hocam yeni çıkan serilerden biri olan S23 FE alacak paranız varsa siz alın bu bütçede S21 FE vazgeçilmez (kullanıyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı