17 Yaşında SARMS Kullanılmalı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yarışma gibi bir hedefin yoksa hiç bulaşma. Zaten şu anda büyük ihtimalle nüfusun %99'undan iyi gözüküyorsun.

17 yaşında kullanman bir sıkıntı yol aşmaz bence ama daha yan etkileri belli olmayan bir şey onun yerine hafif bir küre girebilirsin sorunu daha yeni gördüm 2 ay sonra eğer girdiysen sarms kullandıysan geri dönüşlerş cevap olarak bildirebilir misin benim de merak ettiğim bir konu.

1 haftaya sipariş edeceğim MK-677 yani dedigibiz gibi aşırı böyle kanitlanmis bj yan etkisi yok gorulmemis yani kuş otememe konusu ise muamma.

Bizim sınıfta 17 yaşında bu tarz şeyleri kullanan bir arkadaş var, her 2 3 günde bir baş ağrısı çekiyor, bazen mide bulantısı vs. yaşıyor sinir bozukluğu da ayrı.

Yarışma gibi bir hedefin yoksa hiç bulaşma. Zaten şu anda büyük ihtimalle nüfusun %99'undan iyi gözüküyorsun.
Hocam bu ole birswy degil steroid degil

Bizim sınıfta 17 yaşında bu tarz şeyleri kullanan bir arkadaş var, her 2 3 günde bir baş ağrısı çekiyor, bazen mide bulantısı vs. yaşıyor sinir bozukluğu da ayrı.

Sarmsin bas agrisi vs yan etkileri olabiliyor ama cok bir yan etkisi olmuyor yani kanitlanmis öyle bir yan etkisi yok yuksek ihtimal o trenboline kullanmistir.

17 yasindayim vucudum iyi olmasina ragmen beni asla tatmin etmiyor. Naturel devam ettigim icin de yavas gelisiyorum. Suplamentler kullanıyorum. Kreatin BCAA gainer vs ama bilmiyorum bu 2 aydir vucudumu takinti haline geldi. Begenmiyorum daha cok kasli olmak istiyorum. Psikolojik mi bilmiyorum fotoğrafta belirttigim olanini kullanmak istiyorum. Steroid trenboline vs onlardan daha zararsiz en zararsizi en az yan etki edeni bu sanirim. Arastirdigim kadariyla sizce kullanmam da bir sakinca var mı? Buyuk bir sakinca zararlarini az cok biliyorum ama gene de sormak istiyorum. Sizce ne yapmaliyim? Siz benim yerimde olsaydiniz ne yapardiniz?

Eki Görüntüle 1673128

Bence bir yarışmaya katılmayacaksanız hiç almayın zaten güzel gözükmek hobi amaçlı yapıyorsunuz büyük ihtimal bir yarışma düşünceniz yoksa bırakın aksın kendi kendine.

Sarmsin bas agrisi vs yan etkileri olabiliyor ama cok bir yan etkisi olmuyor yani kanitlanmis öyle bir yan etkisi yok yuksek ihtimal o trenboline kullanmistir.
İğne kullanmıyordu ağıza damlatılan bir şey kullanıyordu da bilmiyorum emin değilim. Her insanda farklı yan etkileri olabilir en iyisi düzenli olarak kontrole gitmek ve gerektiğinde bırakabilmek.

Konuda komple bilgi yanlışları var, umarım bu konuyu Google üzerinde bulup okumazlar. Sarms ile Steroid karıştırmayın.

Son düzenleme:
Psikoloğa gitmeni öneririm body dismorfi hastalığı çoğu kişide var steroidli adamlarda ayna karşısına geçince kendini yetersiz görüyor atıyorum cbum gibi olursun sonra ayna karşısında dersinki ben neden ronnie coleman gibi değilim vs.

Türkiye'de orijinal SARMS bulman çok zor. Bu siteyi biliyorum, çoğu ürünü sahte veya başka maddeler içeriyor. SARMS yerine içerisine Danabol koyup satıyorlar ve insanların değerleri baskılanıyor.

Eğer bir hastalığın varsa doktora git. SARMS veya Steroid bu yaşta kullanılacak şey değil.

17 yasindayim vucudum iyi olmasina ragmen beni asla tatmin etmiyor. Naturel devam ettigim icin de yavas gelisiyorum. Suplamentler kullanıyorum. Kreatin BCAA gainer vs ama bilmiyorum bu 2 aydir vucudumu takinti haline geldi. Begenmiyorum daha cok kasli olmak istiyorum. Psikolojik mi bilmiyorum fotoğrafta belirttigim olanini kullanmak istiyorum. Steroid trenboline vs onlardan daha zararsiz en zararsizi en az yan etki edeni bu sanirim. Arastirdigim kadariyla sizce kullanmam da bir sakinca var mı? Buyuk bir sakinca zararlarini az cok biliyorum ama gene de sormak istiyorum. Sizce ne yapmaliyim? Siz benim yerimde olsaydiniz ne yapardiniz?

Eki Görüntüle 1673128

Bendeniz bir yoldaşın olarak üzerinde yeterli araştırılma yapılmamış ilaçları kullanmamanı tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı