170 bin TL sıfır araç önerisi

Sciuga

Decapat
Arkadaşlar 170 bin TL civarında sıfır araç bakıyoruz. Suv ya da sedan tarzlarında. Bu fiyatlara baktığımda birkaç araç buldum. Fakat çok fazla ilgi alanım olmadığı için danışma gereği duydum. Nissan micra, Opel yeni Corsa ve Dacia duster. Burada bizim istediğimiz 4x2 önden çekişli ve LPG/Benzinli olması. Daha yeni araştırma yapmaya başladım. Yazdığım üç örnekte sadece benzinli de olabilir. Sadece benzinli istemiyoruz LPG ve benzinli tercihimiz. Görüşlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

1.6 vision corolla tercih edilebilir. Atmosferik motoru olduğu için LPG biçilmiş kaftan. Yanlış hatırlamıyorsam ek ücret karşılığında serviste bile takıyorlar, garantili olur.

Corolla bence berbat bir araba yalıtım diye bir şey yok.

Fabrika çıkışı LPG'ye o kadar takıntılı olmaya gerek yok. Onlar da PRINS gibi firmalara yaptırıyorlar zaten. Tek avantajı LPG konusunda bir sıkıntı yaşarsanız direkt yetkili servis sorumlu oluyor. Opel Astra sedan en mantıklı seçenek gibi gözüktü gözüme. Benim tercihim Astra sedan olurdu.

Arkadaşlar 170 bin TL civarında sıfır araç bakıyoruz. Suv ya da sedan tarzlarında. Bu fiyatlara baktığımda birkaç araç buldum. Fakat çok fazla ilgi alanım olmadığı için danışma gereği duydum. Nissan micra, Opel yeni Corsa ve Dacia duster. Burada bizim istediğimiz 4x2 önden çekişli ve LPG/Benzinli olması. Daha yeni araştırma yapmaya başladım. Yazdığım üç örnekte sadece benzinli de olabilir. Sadece benzinli istemiyoruz LPG ve benzinli tercihimiz. Görüşlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Suv veya sedan demişsinde hacback örnekleri vermişsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı