18 yaş altında olan birisi nasıl para kazanır?

Daha fazla  
18 yaşın altındayım ve CS2 pazarı ile ilgileniyorum ancak çok sürdürülebilir olduğunu düşünmüyorum. Ancak boş durmak da canımı sıkıyor. 18 yaş altı birinin para kazanabileceği neler vardır?

18 yaşın altındayım ve CS2 pazarı ile ilgileniyorum ancak çok sürdürülebilir olduğunu düşünmüyorum. Ancak boş durmak da canımı sıkıyor. 18 yaş altı birinin para kazanabileceği neler vardır?

Al-sat yap ailen üzerinden kurulu bir Midas borsa hesabından borsaya yatır. Freelancer işler yap. Bu sayede yaz tatilinde 3ayda cips yiye yiye 1K parayı 22K yapıp dolar almıştım. Al sat ve freelance ile kazandığını borsaya yatır ama kısa vâdeli risk al Telegram grupları var bir sürü neye yatırım yap neye yapma gösteriyor. Ve bazı siteler var çok bir kazancın olmaz onlardan ama yine de hiç yoktan o sitelerde günlük 1saatle ayda 500kazanabilirsin ama önermem değmez. En kötü YouTube-ig hesapları için hiliyorsan edit yap. O gidip de real world, batu Z, lucifer gibi elemanları veya motivasyon videolarını dinleme hiçbir işe yaramaz.

Git bir yerde çırak ol, meslek öğrenirsin.

Bu zamanda yapılmayacak şeylerden birisi şu an oralarda sadece baltaya bir sap olamamış ailesi tarafından sevilmeyen kro keko tipler çalışıyor zincir restorant da 6 ay çalışsa 30 bin TL maaş alıyor vardiya müdürü olarak 12 ayda şube müdürü olup 50 bin TL 2 sene çalışsa bölge sorumlusu 80k bence gereksiz o tür yerlerde çalışmak şu an para uzun vadede Fast food sektöründe var.

Bu zamanda yapılmayacak şeylerden birisi şu an oralarda sadece baltaya bir sap olamamış ailesi tarafından sevilmeyen kro keko tipler çalışıyor zincir restorant da 6 ay çalışsa 30 bin TL maaş alıyor vardiya müdürü olarak 12 ayda şube müdürü olup 50 bin TL 2 sene çalışsa bölge sorumlusu 80k bence gereksiz o tür yerlerde çalışmak şu an para uzun vadede Fast food sektöründe var.
Neden, namusunla çalışıp para kazanmak ayıp mı ki beğenmedim atmışsın? Gerçek hayat bilgisayar başında oturup oyundan CS kasalarından para kazanayım değil, kusura bakma. Meslek öğrenmen ileride ekonomik özgürlüğünü eline almanı sağlar. Çırak diyince aklına neden sanayii geliyor ki hemen?
Klasik Z kuşağı işte, emeksiz zengin olma peşinde...

Zincir restoranlarda asgari ücret verirler 30K maaş alan çalışanı göster ben yazılımcılığı bırakacağım.

Geri
Yukarı