Çözüldü 180 derece dönen direksiyonu 900 derece yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Recoo

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  
Ben direkt bu 10K Potansiyometre - WH148 Satın Al | Robotistan.com ürünü satın alıp takarsam direksiyon 900 derece olur mu? Veya oyunda algılamama sorunu falan da olur mu? Sadece bu alsam yeterli mi? Kusura bakmayın bu konularda biraz cahilim, internette de pek kaynak bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben direkt bu 10K Potansiyometre - WH148 Satın Al | Robotistan.com ürünü satın alıp takarsam direksiyon 900 derece olur mu? Veya oyunda algılamama sorunu falan da olur mu? Sadece bu alsam yeterli mi? Kusura bakmayın bu konularda biraz cahilim, internette de pek kaynak bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

Yani bu şekilde direksiyonun derecesi biraz daha artar ama enkoder motorla gerçekten 900 derece bir direksiyon yapabilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu kanala bakabilirsin

Yani bu şekilde direksiyonun derecesi biraz daha artar ama enkoder motorla gerçekten 900 derece bir direksiyon yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu kanala bakabilirsin.

Yani bu kanalın yaptığını yaparsam gerçekten de 900 derece gibi olur mu veya bu hissiyatı verir mi?

Hocam konu çoktan kapanmış fakat sorayım dedim nasıl çözdünüz olayı? Bende aynısını yapmak istiyorum. Potansiyometre alınca iş düzeldi mi yoksa Arduino falan gerekiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı