1800 TL Yayın için kamera önerisi

Sana şöyle söyleyeyim. Çok baktım ve ok inceledim web kameralarını. 2000 TL ve üstü vermedikten sonra birçoğu aynı şeyin farklı markalısı. Ben bu tür yurtdışı ürünlerine ne zaman şan versem her zaman beklediğimden daha iyi performans almışımdır. Bak setup'ımda bir çok ek donanım Amazon yurtdışı satıcılarından ve bir çok bilindik marka ile farkı hissedilmiyor.

FINAL_STAGE.jpg

Sana şöyle söyleyeyim. Çok baktım ve ok inceledim web kameralarını. 2000 TL ve üstü vermedikten sonra birçoğu aynı şeyin farklı markalısı. Ben bu tür yurt dışı ürünlerine ne zaman şan versem her zaman beklediğimden daha iyi performans almışımdır. Bak setup'ımda birçok ek donanım Amazon yurt dışı satıcılarından ve birçok bilindik marka ile farkı hissedilmiyor.

Eki Görüntüle 1856576
Yurtdışının Izoly benzeri markası bile bizimkinden daha iyi, bilirim AliExpress'ten çok alışveriş yaptım.
Bunu alacağım muhtemelen, başka beğendiğim kamera yok. Senin ürünle karşılaştırma yapıp 2'sinden birini alacağım.
Kargodur, kolay iadedir onlarla vakit kaybetmek istemediğimden Amazon'dan alışveriş yapasım gelmiyor.

Yurtdışının Izoly benzeri markası bile bizimkinden daha iyi, bilirim AliExpress'ten çok alışveriş yaptım.
Bunu alacağım muhtemelen, başka beğendiğim kamera yok. Senin ürünle karşılaştırma yapıp 2'sinden birini alacağım.
Kargodur, kolay iadedir onlarla vakit kaybetmek istemediğimden Amazon'dan alışveriş yapasım gelmiyor.
Verdiğin paraya yazık. Ederi 200 TL olan bir kamera gerçekten. Görüntüsü 1080p hesaota ama çok çamur oluyor. Bak sana bir ekran görüntüsü atayım. Oradan anlarsın kameranın kalitesini küçük bile olsa. Netliğine ve temizliğine bakabilirsin renklerin. Sıfır renk ve ışık ayarı şu anda. A4tech'ten bunun yarısını alırsan şanslısın. O ufacık yazılar bile okunuyor neredeyse kolonyadaki.

1689021231823.png

1689021308125.png

1689021441875.png

Verdiğin paraya yazık. Ederi 200 TL olan bir kamera gerçekten. Görüntüsü 1080p hesaota ama çok çamur oluyor. Bak sana bir ekran görüntüsü atayım. Oradan anlarsın kameranın kalitesini küçük bile olsa. Netliğine ve temizliğine bakabilirsin renklerin. Sıfır renk ve ışık ayarı şu anda. A4tech'ten bunun yarısını alırsan şanslısın. O ufacık yazılar bile okunuyor neredeyse kolonyadaki.

Eki Görüntüle 1856800

Eki Görüntüle 1856803

Eki Görüntüle 1856810
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ortam ışığı kaliteyi çok etkiliyor. Sen fotoğraf atmasan aklımı çelmeyecektin, mesela bir de yukarıda ki videonda V11' in kalitesine bak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada da A4 kaliteli gözüküyor. Ben çoğunlukla karanlıkta takılırım, gece ışıklandırma testleri A4' ün güzel.

Geri
Yukarı