1982 RP ile Fırtına Ejderi Lee Sin kostümü alınmalı mı?

Hiç sabırlı değilim oyunlarda bir şey satarken 2 dakika satılmazsa hemen fiyatını düşürürüm. Bir de çok skin olduğu için daha çok sabırsız olurum. Skin alırsam main yapar mıyım Lee Sin güzel karakter mi ona emin değilim.

Hiç sabırlı değilim oyunlarda bir şey satarken 2 dakika satılmazsa hemen fiyatını düşürürüm. Bir de çok skin olduğu için daha çok sabırsız olurum. Skin alırsam main yapar mıyım Lee Sin güzel karakter mi ona emin değilim.

Mainin değil diye anladım bence değmez o yüzden oynadığın bir karaktere al ya da etkinlik kartı al bence bunlar daha mantıklı.

Ben LoL'e yeni başladım bir mainim de yok etkinlik kartı şu anda var mı? Ya da ne işe yarıyor.

Eskiden de oynuyordum 20 levelde bıraktım o zaman da skini aldım oynadım sıkıldım iade ettim ama şimdi niyeyse yine çok istedim.

Ben LoL'e yeni başladım bir mainim de yok etkinlik kartı şu anda var mı? Ya da ne işe yarıyor.
Etkinlik kartı battle pass demek. Yeni başladıysan alma bence. Biraz alış oyuna sonra RP'yi daha iyi değerlendirirsin.

2 iade hakkım var 1 hafta oynasam baksam iyi mi sonra iade edebilir miyim?

Etkinlik kartı Battle Pass demek. Yeni başladıysan alma bence. Biraz alış oyuna sonra RP'yi daha iyi değerlendirirsin.

Yani tam olarak yeni başladım diyemem 1-2 yıl önce bayağı oynamışlığım var hesabımı kaybedince Valorant'ya başladım ondan sonra loldeyim yine ama dediğim gibi emin değilim TFT oynuyorum çoğunlukla orada bir kartım var ama onun dışında Hextech'den gelen skinlerim var.

2 iade hakkım var 1 hafta oynasam baksam iyi mi sonra iade edebilir miyim?
Skinle veya chromayla antrenman moduna bile girsen iade edemezsin.
Yani tam olarak yeni başladım diyemem 1-2 yıl önce bayağı oynamışlığım var hesabımı kaybedince Valorant'ya başladım ondan sonra loldeyim yine ama dediğim gibi emin değilim TFT oynuyorum çoğunlukla orada bir kartım var ama onun dışında Hextech'den gelen skinlerim var.
Elin ısınsın öyle yatırım yap bence.

Geri
Yukarı