1A adaptör kaç metre LED yakar?

madsea25

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar cata CT-4557 5 metrelik RGB şerit LED aldım. Kutu içerisinden adaptör kumanda ve modül çıktı. Gönderdikleri adaptör 1 amperlik. Emin olamadım 5 metrenin hepsini yakabilir mi yakamaz mı diye yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    139,8 KB · Görüntüleme: 27
500 ma ile metrelerce yakmışlığım var. Denemeden bilemezsiniz. Ayrıca LED'leri paylaşır mısınız?

Hocam hiçbir bilgimin olmadığı bir konu, yanmasına yanar da uzun vadede LED'lere zarar vermesinden korkuyorum. Buyurun ekledim LED görsellerini.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    152,2 KB · Görüntüleme: 31
  • image.jpg
    image.jpg
    305,7 KB · Görüntüleme: 31
Şerit LED'ler standart mı oluyor bilmiyorum ama en kötü parlaklığı az olur. Muhtemelen kesme yeri vardır zaten.

Google'da emsal olarak bakınca 1-1, 2'a çeker tahminimce.

Bende öyle düşünüyorum pek fazla çekmez. Zaten gayet tasarruflu bir ışık yolu. Saatte 14 watt anca çekiyor.

Hocam hiçbir bilgimin olmadığı bir konu, yanmasına yanar da uzun vadede LED'lere zarar vermesinden korkuyorum. Buyurun ekledim LED görsellerini.

4W diyor hayli hayli yeter. Ayrıca düşük veya yüksek akım zarar vermez cihaza (adaptörde yazan değer için bahsediyorum). Sadece düşük akımda düzgün çalışmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende öyle düşünüyorum pek fazla çekmez. Zaten gayet tasarruflu bir ışık yolu. Saatte 14 watt anca çekiyor.

4W diyor hayli hayli yeter. Ayrıca düşük veya yüksek akım zarar vermez cihaza(adaptörde yazan değer için bahsediyorum.). Sadece düşük akımda düzgün çalışmaz.

Teşekkür ederim hocam, peki adaptörü takacağım yer önemli mi? 1200VA UPS var ona taksam sorun olur mu, yoksa normal fişe mi takmalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı