1TB depolama önerisi

Floaty

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bilgisayarımda depolama alanı yeterli gelmediği için ekstra 1 TB depolama almak istiyorum. İçine sadece oyun yükleyeceğim SATA 3 SSD mi daha iyi olur yoksa HDD mi? Ürün önerisi yaparsanız sevinirim. Depolamalar hakkında fazla bilgim yok. Şimdiden teşekkür ederim. Anakart: Gigabyte A520M DS3H kasa: Vento VG15FE.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, bilgisayarımda depolama alanı yeterli gelmediği için ekstra 1 TB depolama almak istiyorum. İçine sadece oyun yükleyeceğim SATA 3 SSD mi daha iyi olur yoksa HDD mi? Ürün önerisi yaparsanız sevinirim. Depolamalar hakkında fazla bilgim yok. Şimdiden teşekkür ederim. Anakart: Gigabyte A520M DS3H kasa: Vento VF15FE.

Bütçeniz nedir?

Yazmayı unutmuşum kusura bakmayın bilgisayarımda zaten 512gb M2 Ssd var ve başka slot yok. Ekstra olarak 1 TB alan istiyorum.

Çok pahalı olmasın yeter bütçeyi 2500 tl ye kadar çıkarabilirim ancak. Derseniz ki daha üstü lazım biraz zorlamaya çalışırım bütçeyi.

Önerileriniz için teşekkür ederim.
860 Pro'dan sonraki en iyi SATA SSD bu. 860 Pro'yu ise bulmak zor.
Dediğim gibi içine sadece oyun yükleyeceğim ve yüklersem de bazı ufak tefek programlar bu yüzden çok iyi olmasına gerek yok. Bana sorun çıkartmasın yeter. Arıza durumunda yardımcı oluyorlar mı? ve benim kasa ve anakarta uyumlu mu?

Son düzenleme:
Önerileriniz için teşekkür ederim.

Dediğim gibi içine sadece oyun yükleyeceğim ve yüklersem de bazı ufak tefek programlar bu yüzden çok iyi olmasına gerek yok. Bana sorun çıkartmasın yeter. Arıza durumunda yardımcı oluyorlar mı? ve benim kasa ve anakarta uyumlu mu?

Anakartınla uyumlu. Kasanın arka kısmında 2 tane 2.5" disk yuvası olmalı. Bundan daha ucuza eli yüzü düzgün pek disk yok. Bunu alabilirsin.

Anakartınla uyumlu. Kasanın arka kısmında 2 tane 2.5" disk yuvası olmalı. Bundan daha ucuza eli yüzü düzgün pek disk yok. Bunu alabilirsin.
Size güvenip yakın zamanda alacağım. Rica etsem şu fotoğrafta yuvayı işaretleyip geri atabilir misiniz? Aldığımda kolay takabileyim diye. Bu arada kasanın internet sitesine girdiğimde gördüm orda da yazıyormuş 2x 2.5 inç diye.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    723,5 KB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Geri
Yukarı