2-4 bin TL arası kulaklık önerisi

Bütçe
3900
Corsair olan cidden güzel ve kaliteli ama kablolu kulaklıkla rahat edemiyorum oyun oynarken ama ROG STRIX olanla alakalı insanlar çabuk kırılıyor diyorlar. Bilemiyorum.

Hocam hayvan gibi kullanmazsınız kırılacağını sanmam.

G733'te fiyatına değmez bence.

E hocam bu fiyata ne alınacak? Kablosuz üstelik. 4500TL'ye 733 nimettir. 4000 ya da 3500 civarları daha iyi olur ama tavan seviye olarak 4500'e alınabilir.

E hocam bu fiyata ne alınacak? Kablosuz üstelik. 4500TL'ye 733 nimettir. 4000 ya da 3500 civarları daha iyi olur ama tavan seviye olarak 4500'e alınabilir.

Hocam 700 daha koyup Arctis 7+ almak çok daha mantıklı G733 çok abartılan bir model. Hafifliği dışında çok bir olayı yok arkadaş biraz dişini sıkıp çıkabilirse Arctis 7+ onu bayağı tatmin eder en kötü 4.5K'ya G733 alır.

Harbiden piyasada en dandik kablosuzlar bile 3000'den başlıyor.

Maalesef.

N11 ve Amazon'da 3000TL Asus ROG Strix Go 2.4 Type-C Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri

Hocam 700 daha koyup Arctis 7+ almak çok daha mantıklı G733 çok abartılan bir model. Hafifliği dışında çok bir olayı yok arkadaş biraz dişini sıkıp çıkabilirse Arctis 7+ onu bayağı tatmin eder en kötü 4.5K'ya G733 alır.

Maalesef.

E böyle bu kadar koyayım bu kadar daha koyayım diye diye 7000-8000bin seviyelerine çıkacağız.

500 daha çıkabilirsem almak isterim fakat 4K verip Razer baracuda X almak daha mantıklı gibi şarj uzunluğu falan kat kat fazla diğer kablosuzlardan

Maalesef.

SteelSeries çok kaliteli ama en eski kulaklıkları bile pahalı çok kazık kalitesine lafım yok.

500 daha çıkabilirsem almak isterim fakat 4K verip Razer baracuda X almak daha mantıklı gibi şarj uzunluğu falan kat kat fazla diğer kablosuzlardan.

SteelSeries çok kaliteli ama en eski kulaklıkları bile pahalı çok kazık kalitesine lafım yok.

Hocam HS80 çok iyidir kablolu sizi bozmazsa alın geçin yoksa ASUS ROG GO'nun indirimini bekleyebilir ya da 3K'ya tercih edebilirsiniz.

Hem de bütçeyi zorlamaz.

Hocam HS80 çok iyidir kablolu sizi bozmazsa alın geçin yoksa ASUS ROG GO'nun indirimini bekleyebilir ya da 3K'ya tercih edebilirsiniz.

Hem de bütçeyi zorlamaz.

HS80 olabilir kaliteli olursa kablolu ile idare ederim ama aynı fiyatlara kablosuz Razer baracuda X gördüm gözüme daha güzel gözüktü şarj 50 saat civarı götürüyormuş.

Bütçeme uygun oyuncu kulaklığı almak istiyorum. kablosuz olursa daha iyi olur ama kablolu kaliteli varsa bakabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı