2.93 dolara alınabilecek AK-47 skinleri nelerdir?

Yaklasık 100'e yakın kasa açtım. 3K saatim var oyunda. Faydasını görmedim. Göreni de görmedim. Ama arkadaşımızın dediği gibi kapsül deneyebilirsiniz.

Hocam bir şey çıkartamazsam seçkin Duo aranır olacak :D

Paris 2023 sticker ve kapsül tutanları hepsi patladı hala dip fiyattalar uzun vadeli bir yatırım ama bayağı uzun.

Kapsul mantıklı gelmiyor satsan bile kim alır

Yarış faresi diye aratın.

Hocam iyi ama bilmiyorum kasa daha cazip geliyor nedense

Kapsul mantıklı gelmiyor satsan bile kim alır
CS'de eşyaların fiyatı skinin niteliğine göre belirlenmiyor. Skinin enderliğine ve sayısına göre belli oluyor. 10 adet kapsül açarak Classified bir sticker çıkartma ihtimaliniz tek bir kasadan classified çıkartma ihtimalinize göre daha düşük. Kapsül açman daha mantıklı bir tercih olur fakat senin kararın.

Alıcı konusunda her gün en dandik takımların holo stickerlarının bile yüzlerce takası oluyor. Bu konu düşüneceğin en son konu olmalı.

Skin yerine uzun vadeli yatırım yapmak istiyorsan da x2 Faze Paris 2023 Holo ya da 1x Faze Copenhagen 2024 alabilirsin. Aşırı keskin bir düşüş var ve dipten toplama zamanındayız.
1714687568957.png

CS'de eşyaların fiyatı skinin niteliğine göre belirlenmiyor. Skinin enderliğine ve sayısına göre belli oluyor. 10 adet kapsül açarak classified bir sticker çıkartma ihtimaliniz tek bir kasadan classified çıkartma ihtimalinize göre daha düşük. Kapsül açman daha mantıklı bir tercih olur fakat senin kararın.

Alıcı konusunda her gün en dandik takımların holo stickerlarının bile yüzlerce takası oluyor. Bu konu düşüneceğin en son konu olmalı.

Skin yerine uzun vadeli yatırım yapmak istiyorsan da X2 faze Paris 2023 holo ya da 1X faze copenhagen 2024 alabilirsin. Aşırı keskin bir düşüş var ve dipten toplama zamanındayız.
Eki Görüntüle 2185207

İndirim dönemi yeni başladı sayılır Paris kaç ay sürdü, Valve belli olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS'de eşyaların fiyatı skinin niteliğine göre belirlenmiyor. Skinin enderliğine ve sayısına göre belli oluyor. 10 adet kapsül açarak Classified bir sticker çıkartma ihtimaliniz tek bir kasadan classified çıkartma ihtimalinize göre daha düşük. Kapsül açman daha mantıklı bir tercih olur fakat senin kararın.

Skin yerine uzun vadeli yatırım yapmak istiyorsan da X2 Faze Paris 2023 Holo ya da 1X Faze Copenhagen 2024 alabilirsin. Aşırı keskin bir düşüş var ve dipten toplama zamanındayız.
Eki Görüntüle 2185207

Hocam Discord verebilir misiniz Yatırım tavsiyesi alayım sizden :D

Hacı o fiyata çok da güzel bir şey bulunmuyor açıkcası 4 dolar seviyelerine çıkarsan hayalet bozguncu var bayağı güzel, stickerli zümrüt çizgide fena olmayabilir.

Belki çıkar be
Sonu buna gidiyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
20 ye yakın kasa açtım çıkardığım en değerli skin kasayı açmak için harcadığım 2.5 doları bile karşılamıyordu.

Sonu buna gidiyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
20 ye yakın kasa açtım çıkardığım en değerli skin kasayı açmak için harcadığım 2.5 doları bile karşılamıyordu.
4 cü kasadan bunu düşürmüştüm

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-03-03-21-18-809_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2024-05-03-03-21-18-809_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 11
Kasa açma işini kesinlikle tavsiye etmem. İnternette gördüğünüz videoların çoğu yüzlerce kasa açılışı sonrası çıkan içerikler. Bir yayıncı vardı adını unutttum 1500 tane çeşitli kasa açılışı sonunda sadece iki tane bıçak çıkarabilmişti. Arada birkaç pahalı eşya ile ama video sonunda tamamını sattığında %60 zarar ettiğini anlatmıştı. Bence bu işlere girmeyin kapsülde de durum çok farklı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı