2 aylık spor geçmişi ile küre başlanırsa verim alınır mı?

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
2 aylık bir spor geçmişim var, göğüs dışında iyi bir gelişim sağladım. Testosteron kürüne girsem haftada 500mg ile daha hızlı gelişir miyim?

2 aylık bir spor geçmişim var, göğüs dışında iyi bir gelişim sağladım. Testosteron kürüne girsem haftada 500mg ile daha hızlı gelişir miyim?
Tabi ki gelişimini hızlandırır bu alacağın kür formülü ve dozajlarına göre ama sorun şu ki daha beyin-kas bağlantısını tam sağlayamadan, hareketlerle ve doğru formlarıyla yıllarca haşır neşir olmadan, sana gerçekte hangi programlamanın ve hareketlerin daha verimli geldiğini kavrayamadan, zaten gençken dorukta olan hormonları es geçip şimdiden mahvedip bu işe girersen bu süreci ne fiziksel ne mental olarak sağlıklı yönetebilme de ihtimalin yok, ilaçlarla alabileceğin en iyi verimi alabilme ihtimalin de yok. Önce sporcu olmayı öğrenmek gerek. Elinde şu an hala altın fırsat var zaten doğru çalışırsan 10 yıllık bir sporcuya nazaran kat be kat daha fazla gelişeceksin şu birkaç yılın avantajını kullan sonra bunu değerlendirirsin.

Kullandığımda daha hızlı gelişir miyim? Bir de ilacın etkisi 3. haftada belli oluyormuş bu doğru mu?
Daha hızlı gelişirsin ama Türkiye'de değil. Çünkü ilaç satanların neredeyse tamamı sahte ilaç satıyor. Ayrıca küre ne gerek var ben 2 yıldır yapıyorum daha düşünmüyorum.

Daha hızlı gelişirsin ama Türkiye'de değil. Çünkü ilaç satanların neredeyse tamamı sahte ilaç satıyor. Ayrıca küre ne gerek var ben 2 yıldır yapıyorum daha düşünmüyorum.

Arkadaşımın kullandığı ve iyi bir büyüme sağladığı ilacı temin ettim, sorun olacağını sanmıyorum.

Tabii ki gelişimini hızlandırır bu alacağın kür formülü ve dozajlarına göre ama sorun şu ki daha beyin-kas bağlantısını tam sağlayamadan, hareketlerle ve doğru formlarıyla yıllarca haşır neşir olmadan, sana gerçekte hangi programlamanın ve hareketlerin daha verimli geldiğini kavrayamadan, zaten gençken dorukta olan hormonları es geçip şimdiden mahvedip bu işe girersen bu süreci ne fiziksel ne mental olarak sağlıklı yönetebilme de ihtimalin yok, ilaçlarla alabileceğin en iyi verimi alabilme ihtimalin de yok. Önce sporcu olmayı öğrenmek gerek. Elinde şu an hala altın fırsat var zaten doğru çalışırsan 10 yıllık bir sporcuya nazaran kat be kat daha fazla gelişeceksin şu birkaç yılın avantajını kullan sonra bunu değerlendirirsin.

Hocam az da olsa verim almam bile yeterli.

Arkadaşımın kullandığı ve iyi bir büyüme sağladığı ilacı temin ettim, sorun olacağını sanmıyorum.

Sorun olacaktır. Çok sıkıntılı şeyler bu kürler. Gelişimi steroide bağlı olmayabilir. Kullanmamak en iyisi. En az 4-5 senelik deneyimin yok ise kullanma.

Dostum bilen bir kişi olmadan gerçekten destek almadan, arkadaşın kullandı diye kullanıp hayatını zehir etme, bunun kür sonrası öncesi var, yağ oranları var cart curt öyle düşündüğün gibi basit değil, daha 2 ay olmuş yazık edersin.

Gelişmesine gelişirsin, ama kaybedeceğin çok şeyin olur. Mesela bir kaç yıl sonra değişik hastalıklara kapılıp hastaneye sürekli gitmek zorunda kalabilirsin, saç dökülme genetiğin varsa daha 20 li yaşlarında kel kalırsın. 2 ay çok kısa bir süre, 2-3 yıl olsa yine hak verirdim ama yolun başındasınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı