2 bin liraya kadar RGB'li mekanik klavye önerisi

Bütçe
700 - 2000

fabxbey

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RGB hastasıyım. RGB olursa çok iyi olur. Boyut fazla fark etmez ama %60 bir klavye de olabilir. Red switch olması daha iyi olur. FPS oyunları oynarken güzel hissiyat almak ve klavyenin fazla yer kaplamamasını istiyorum. Önerebilir misiniz?

Rk61 bakabilirsiniz.
Bluetooth mu? Kablolu mu? Eskiden incelemiştim kalitesiz olduğunu düşünmüştüm. Kullanmakta mısınız veya kullandınız mı?

Reddragon K617

driverı var, red switch, %60

Tek sorunu çok sert bastığın da çok hafif yay sesi geliyor duyman için uğraşman lazım ama
Birkaç video izledim, yay sesi çok baskın geldi. Pek hoşuma gitmedi. Başka bir öneriniz var mı?

Bluetooth mu? Kablolu mu? Eskiden incelemiştim kalitesiz olduğunu düşünmüştüm. Kullanmakta mısınız veya kullandınız mı?
Aktif olarak bu modeli kullanıyorum. Kablolu / 2.4GHz / Bluetooth modları arasında geçiş yapılabiliyor. Şahsen oldukça memnunum malzemenin de kaliteli olduğunu söyleyebilirim.

Rk61 bakabilirsiniz.

Aktif olarak bu modeli kullanıyorum. Kablolu / 2.4GHz / Bluetooth modları arasında geçiş yapılabiliyor. Şahsen oldukça memnunum malzemenin de kaliteli olduğunu söyleyebilirim.
Kusura bakmayın geçen mesaj bugdan dolayı iki kere atılmış :D
Bu model daha önce biri daha tarafından önerildi bana. Ancak tanıtımını yapan ve gösteren pek Türkçe video bulamadığımdan pek güvenememiştim.

Geri
Yukarı