2 bin TL gamepad önerisi

Sawgent54

Decapat
Daha fazla  
Bütçe: 2000 TL civarı.
Arkadaşlar daha önce Xbox gamepad kullandım ama alışamadım eski PES'cilerdenim. PS tarzı gamepadlara alışığım. Yön tuşları solda olacak şekilde gamepad istiyorum bilgisayarda kullanıcam.

Son düzenleme:
Sizin dediğiniz stilde bir tek logitech yapıyor. F710 olabilir.
dualshock falan nasıldır hocam yada dualsense 2.5 civarı satılıyor galiba uyumluluk açısından hangisinde sıkıntı cekmem galiba ps kolları için uygulama falan gerekiyormuş doğrumu

F710 alın hocam.
f710 biraz dandik geliyo hocam görünüş olarak hiç kullanmadım ama almışken birazda kaliteli olsun istiyorum siz kullanıyomusunuz nasıl ?

DualShock falan nasıldır hocam ya da DualSense 2.5 civarı satılıyor galiba uyumluluk açısından hangisinde sıkıntı cekmem galiba PS kolları için uygulama falan gerekiyormuş doğru mu?

F710 biraz dandik geliyor hocam görünüş olarak hiç kullanmadım ama almışken biraz da kaliteli olsun istiyorum siz kullanıyor musunuz nasıl?

Bende DualShock 2 var PS4 de kullanıyordum bilgisayardada hiç problem çıkarmadı bence DS2 almak gayet mantıklı. Steamda ayarlar kısmında kontrolcüden ayarlayabiliyorsunuz eğer oyun korsansada(önermiyoruz) xce360 adlı uygulamadan nasıl yapıldığını öğrenerek yapabilirsiniz.

dualshock falan nasıldır hocam yada dualsense 2.5 civarı satılıyor galiba uyumluluk açısından hangisinde sıkıntı cekmem galiba ps kolları için uygulama falan gerekiyormuş doğrumu
Evet uygulama ile bağlıyorsunuz bilgisayara. O da mantıklı bir seçim. Fakat dualsense i önermem. Bilgisayarda zaten tetik hissi verecek bir oyun falan olmadığı için bence gereksiz. Başlarda oyunlarda kafanız karışabilir çünkü Xbox tuşlarıyla gösteriyor çoğu oyun. Oynadıkça alışırsınız.

Son düzenleme:
Evet uygulama ile bağlıyorsunuz bilgisayara. O da mantıklı bir seçim. Fakat dualsense i önermem. Bilgisayarda zaten tetik hissi verecek bir oyun falan olmadığı için bence gereksiz. Başlarda oyunlarda kafanız karışabilir çünkü Xbox tuşlarıyla gösteriyor çoğu oyun. Oynadıkça alışırsınız.
Zaten titreşim hissiyatı falan önemli değil hocam dediğim gibi eski kafayım sadece oyunlarla uyumluluk sorunu cıkartmasın yeterli genelde futbol oyunu için kullanıcam zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı