2 bin TL'ye kulak üstü kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Cchi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 164
Gg yazılımı hocam tüm kulaklıklar ile uyumlu. Kuzenimde SteelSeries olmayan bir kulaklık var o bile kullanıyor programı.

Bende de 3 tane aktif kullandığım kulaklık var. Onların da EQ ayarını aynı yerden yapıyorum.

Eki Görüntüle 2180190
İşaretlediğim yerden kulaklığı seçecek. Daha sonra Game kısmına gelince de alltakı kutucukta hazır EQ ayarları var zaten.

Eki Görüntüle 2180192

İlk resimde çıkmamış ama orada en sonda microfon kısmı var orayı da kulaklığı seçerseniz SteelSeries'in otomatik AI gürültü engelleme özelliğini de kullanabiliyorsun.

Bunu bilmiyordum teşekkürler. Ben sonar yazılımını kapattım, Engine bölümünden yaptım bütün ayarlarımi. Ekstra olarak baslari yetersiz bulduğum için ekolayzir apo programını kurup baslari arttırdım oradan. Şu an inanılmaz keyif alıyorum kulaklıktan.

Ben nova pro wireless kullanıyorum. Çok oyun oynuyorum ondan her biri için ayrı Eq profili kurmaya uğraşmak istemedim.

Hocam şu an çalışıyorum akşam eve geçince yaptığım ayarları sizinle paylaşmayı çok isterim. Belkide inanılmaz bir değişim yaşayacaksınız benim yaptığım ayarlarla. Benimki kablolu versiyon, zaten en kaliteli sesi kablolu kullanarak alıyoruz. Size şiddetle yaptığım ayarları denemenizi tavsiye ederim.

@DMN Dostum görselleri bırakıyorum buraya. Benim kadar bas tutkunu değilsen ekstra olarak ekolayzır programını kurmana gerek yok. Sen başta kulaklığı kablo ile bağla daha sonra sonarı kapatıp benim yaptığım ayarları yap.

GG.PNG

APO.PNG

Ben Nova Pro Wireless kullanıyorum. Çok oyun oynuyorum ondan her biri için ayrı EQ profili kurmaya uğraşmak istemedim.

Deneyiminin sonucunu merakla bekliyorum. ☺️

Hocam ekolayzır programını kapatıp denedim şimdi çok fark ediyor o yüzden programıda kurmanı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir iki de parça bırakayım dedim ama nedense olmadı. FLAC müzikde denemeni tavsiye ederim. Müzik platformları olabilir Torrent'ten indirip foobar2000 ile de dinleyebilirsin. Elimizde Ferrari var sonuna kadar kullanalım ama değilmi. 😁

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı