2 bin TL'ye kulaklık tavsiyesi

Ketçaplı cips

Hectopat
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar Max 1700 ama aşırı iyi kulaklık varsa 2000 TL bütçem var. O en son 2000 oluyor. Sizce hangisi alınmalı? Ben bunları düşündüm:

1-) Soundpeats capsule 3 Pro.
2-) Soundpeats Air 4
3-) nothing ear stick.
4-) Jabra Elite 4
5-) Soundpeats Air 3 Deluxe HS arasından hangisi alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
@Senyör Kesada hocam Jabra türü kulağa giren değil de AirPods tarzı bir kulaklık arıyorum önerin var mı?
Hocam 2k ya aşırı çok seçenek var ve tam kullanmadan tercih vermek zor. Ama Soundpeats 4'ün Pro verisyonunu inceleyebilirsiniz. Jabra tarzı istemiyorum derken saplı istiyorsunuz doğru mu anladım?

Hocam 2K ya aşırı çok seçenek var ve tam kullanmadan tercih vermek zor. Ama Soundpeats 4'ün Pro verisyonunu inceleyebilirsiniz. Jabra tarzı istemiyorum derken saplı istiyorsunuz doğru mu anladım?

Saplı istiyorum da hocam Soundpeats hakkında hemen sağ veya sol kulaklık bozuluyor demişler bir de capsule 3 Pro Air 4 Pro'dan daha iyiymiş ama hangisini alsam karar veremedim hala.

@SadeceYiğit hocam sizin bir öneriniz var mı?

@Senyör Kesada hocam kronik hatası olmayan bir kulaklık önerebilir misiniz 2000 TL bütçe.

Son düzenleme:
@Ketçaplı cips Hocam açıkçası çok seçenek var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Soundpeats kronik sorunlu olduğunu nerede duydunuz hocam ben görmedim.
İncelemesi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Ketçaplı cips hocam açıkçası çok seçenek var.
Bu video size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Soundpeats kronik sorunlu olduğunu nerede duydunuz hocam ben görmedim.
İncelemesi.

Hocam ben yorumlara baktım orada gördüm 1 yıldız veren herkes tek kulaklık bozuldu yazmış sizin veya tanıdığınız birinin kullandığı bu bütçede önerebileceğiniz hangi kulaklık var hocam? Attığınız videoyu izledim o yüzden kararsız kaldım.

Hocam ben yorumlara baktım orada gördüm 1 yıldız veren herkes tek kulaklık bozuldu yazmış sizin veya tanıdığınız birinin kullandığı bu bütçede önerebileceğiniz hangi kulaklık var hocam? Attığınız videoyu izledim o yüzden kararsız kaldım.
Hocam açıkçası ben bu bütçede kulaklık kullanmıyorum QCY T13 ANC kullanıyorum.
Sizin bütçede Buds kulaklıklar bayağı güzel ama sapsız. Onun dışında Anker modelleri iyi bildiğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı