2 bin TL'ye oyun için mekanik klavye önerisi

Hocam adamakıllı bir tek bu var bu bütçede. İleride şeffaf keycap alır yani çok dert edilecek bir durum değil bence 7-8 yaşındaki çocuklar gibi ışıklı mışıklı olsun mantığıyla almak mantıklı mı bilemedim. Tabii zevkler ve renkler tartışılmaz ama dediğim gibi ileride keycap alabilir.

Hocam bu klavyede zaten RGB var ancak tuşları aydınlatmıyor ama keycap alabilirsin diye söylememiştim, keycap öneriniz varsa paylaşabilir misiniz?

Hocam bu klavyede zaten RGB var ancak tuşları aydınlatmıyor ama keycap alabilirsin diye söylememiştim, keycap öneriniz varsa paylaşabilir misiniz?
AliExpress'e transparan keycaps yazarsanız attıklarımdan daha iyilerini bulabilirsiniz. İndirimde fiyatları da düşer büyük ihtimal. Saydam/şeffaf yazıyorsa ışık geçiriyordur.

AliExpress'e transparan keycaps yazarsansız attıklarımdan daha iyilerini bulabilirsiniz. İndirimde fiyatları da düşer büyük ihtimal. Saydam/şeffaf yazıyorsa ışık geçiriyordur.
Tamamdır hocam, teşekkürler.

Tamamdır hocam, teşekkürler.
Ekstra olarak bunu buldum yorumlardan bakabilirsin güzel ışık geçiriyor. ABS ama PBT'sini bulurum birazdan :D. Festival gelince tekrardan konu açarsan indirimde güzel keycaps bulunur.

Yanlış bence hocam. @dodo61 Hocamda var AK992 müsaitse o size fotoğraf atabilir.
Sadece Mavi olan versiyonunun tuş takımı ışığı geçiriyor.
WhatsApp Image 2024-03-07 at 11.45.52.jpeg
WhatsApp Image 2024-03-07 at 11.44.52.jpeg

Ek olarak tuş takımını dert etmeyin. Klavyenin switchleri , pcb'si sağlam olsun yeter. Keycaps sonradan da alabilirsiniz isteklerinize göre.

Geri
Yukarı