2. el alınan Quest 2'den şarj aleti çıkmadı

bunno637

Hectopat
Daha fazla  
Sahibinden Param Güvende ile Oculus Quest 2 satın aldım 2 tane ve 1 tane kayış, ürün bugün geldi ama kutu içeriği eksik kırmızı ile işaretli olanlardan şarj adaptörü, kablosu ve piller yok gözlük takanlar için olan aparatda kırık, ürünü satın aldığım kişiye yazdım şarj adaptörü ve kablo yok diye "onlar depodadır bulup göndereceğim diyor" ama 2 günlük onaylama sürem var sizce şarj adaptörüne illa gerek var mı? Beklemem gerekiyor mu ne yapsam.

Dosya Ekleri

• IMG-20240514-WA0006.jpg
    IMG-20240514-WA0006.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 34
Zaten Sahibinden Param Güvende hizmeti ile almışsınız, uğraşmayıp iade edin gitsin. İade süreniz geçtikten sonra satıcıya bir daha ulaşamayabilirsiniz.

Zaten sahibinden Param Güvende hizmeti ile almışsınız, uğraşmayıp iade edin gitsin. İade süreniz geçtikten sonra satıcıya bir daha ulaşamayabilirsiniz.

Ama fiyat çok uyguna geldi 2 tanesi çalışıyor sadece şarj kablosu ve pil sorunu var ama onlar önemli bir fikrim yok.

Ama fiyat çok uyguna geldi 2 tanesi çalışıyor sadece şarj kablosu ve pil sorunu var ama onlar önemli bir fikrim yok.
Ürün hakkında fazla bilgiye sahip değilim ama şu an pil ve şarj aleti olmadığına göre pilin ve şarj aletinin çalışıp çalışmadığını deneyemiyorsunuz bile. Çalışıp çalışmadığından emin olmadığınız ürün için satıcıya güvenmek risk işi. Yerinizde olsam iade ederdim, tek kaybım da Param Güvende hizmetine ödediğim ücret olurdu.

Pa.

Ürün hakkında fazla bilgiye sahip değilim ama şu an pil ve şarj aleti olmadığına göre pilin ve şarj aletinin çalışıp çalışmadığını deneyemiyorsunuz bile. Çalışıp çalışmadığından emin olmadığınız ürün için satıcıya güvenmek risk işi. Yerinizde olsam iade ederdim, tek kaybım da Param Güvende hizmetine ödediğim ücret olurdu.

Gözlükler ve kollar sorunsuz çalışıyormuş Param Güvende'ye 816 TL ödedim.

Gözlükler ve kollar sorunsuz çalışıyormuş, Param Güvende'ye 816 TL ödedim.
Param Güvende bayağı fazla tutmuş. Ürün fiyatına göre Param Güvende hizmet bedeli değişiklik gösteriyor, ürünü ne kadara aldınız? Ayrıca gözlüklerin ve kolların sorunsuz çalıştığına emin misiniz? Yoksa satıcının belirttiği bilgiye mi dayanarak söylüyorsunuz?

Param Güvende bayağı fazla tutmuş. Ürün fiyatına göre Param Güvende hizmet bedeli değişiklik gösteriyor, ürünü ne kadara aldınız? Ayrıca gözlüklerin ve kolların sorunsuz çalıştığına emin misiniz? Yoksa satıcının belirttiği bilgiye mi dayanarak söylüyorsunuz?

Abim evde o denemiş sorun yok diyor ürün kargoyla 12.816 TL'ye denk geldi 2 Oculus Quest 1 Oculus Elite strap var 1 adet Oculus 5858 TL'ye denk geldi. Ve satın aldığım kişiyle şimdi konuştum orijinal şarj aletinin ucu farklı olduğu için telefon şarjı kullanmışlar sorun olmamış.

@bunno637 Son durum nedir? Ürünü iade ettiniz mi, yoksa kullanıyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı