2. el PS5 alırken nelere dikkat edilmeli?

Gapirkont

Kilopat
2.el PS5 almayı düşünüyorum ancak PlayStation hakkında pek bir bilgim yok. Digital version ve standard version adında iki sürüm var. Farkları neler? Hangisi alınmalı? İkinci el alırken neye dikkat etmeliyim? PC alırken test vs. yapıyoruz, PS5'te de durum böyle mi, test yapmaya gerek var mı?

2.el PS5 almayı düşünüyorum ancak PlayStation hakkında pek bir bilgim yok. Digital version ve standard version adında iki sürüm var. Farkları neler? Hangisi alınmalı? İkinci el alırken neye dikkat etmeliyim? PC alırken test vs. yapıyoruz, PS5'te de durum böyle mi, test yapmaya gerek var mı?

Standartta CD kullanabilirsin şahsen PS4 Pro kullanıyorum hiç CD ile oyun almadım digital alabilirsin alırken ise kullanım süresi garanti kollar bozuk mu bir de FPS değerleri yeterli olur onları da satıcıya sorabilirsiniz.

Dijital versionda sadece PS Store üzerinden aldığın oyunları kullanabilirsin. Onun haricinde bir fark yok. Ama ben olsam çok güvenmiyorsam satıcıya ikinci el konsol almam.

Standartta CD kullanabilirsin şahsen PS4 Pro kullanıyorum hiç CD ile oyun almadım Digital alabilirsin alırken ise kullanım süresi garanti kollar bozuk mu bir de FPS değerleri yeterli olur onları da satıcıya sorabilirsiniz.

Şöyle bir ürün buldum, 2 yıl garantisi olduğunu ancak faturasının olmadığını söylüyor satıcı. Sizce alınabilir mi?

Dijital versionda sadece PS Store üzerinden aldığın oyunları kullanabilirsin. Onun haricinde bir fark yok. Ama ben olsam çok güvenmiyorsam satıcıya ikinci el konsol almam.

Neden hocam?

Şöyle bir ürün buldum, 2 yıl garantisi olduğunu ancak faturasının olmadığını söylüyor satıcı. Sizce alınabilir mi?

Neden hocam?

E faturası varsa alınabilir ama yoksa bir şeye yaramaz garantisi mesela benim orijinal PS4 kolum bozuldu ama faturayı bulamadığımdan dolayı.

İyi de sıfır ürünlerde 2 yıl garantisi var PS5'in. Bu nasıl ikinci el oluyor anlamadım.

Belki alıp 1 2 ay kullanmıştır sadece.

İyi de sıfır ürünlerde 2 yıl garantisi var PS5'in. Bu nasıl ikinci el oluyor anlamadım.

2 aylık cihazmış hocam. Yani 22 ay garantisi vardır muhtemelen, satıcı 2 yıl yazmıştır diye düşünüyorum. Alırken fatura çok gerekli mi?

E faturası varsa alınabilir ama yoksa bir şeye yaramaz garantisi mesela benim orijinal PS4 kolum bozuldu ama faturayı bulamadığımdan dolayı.

Belki alıp 1 2 ay kullanmıştır sadece.
E-fatura yoksa almamalı mıyım hocam?

PS5 Eurasia garantisi yok ilandakinin. SONY Yurtiçi demiş de yurtiçi ithalatçı garantisi oluyor bu sanırım. Bilemedim, karar sizin. Ben olsam 1-2k farka bakmam, sıfır alırım..

Yeni konular

Geri
Yukarı