2. el Zephyrus G14 2024 alınır mı?

Mertkaera

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, günlük kullanım ve oyun oynamak için laptop almak istiyordum fakat piyasa oldukça pahalı. 2K ekranlı iyi performans veren laptop almak isterseniz 50-60 bin üstüne çıkmanız gerekiyor bu yüzden 2. ele yöneldim. Malum sarı sitede bir ilana denk geldim özellikleri: Ryzen 9 7940HS RTX 4060 8 GB 16 GB DDR5 4800MHz RAM ve 2K ekran bulunmakta.
Kişiyle 39 bin gibi bir fiyata anlaştık ama ben sizlerin de fikirlerini merak ettim. Sizce bu PC alınır mı?

İlan linki

Temize alınır. Zephryus serisi estetik algıları katletmeyen nadir modellerden. Evet 4060 için fazla bir fiyat lakin kompakt, bataryası iyi ve kaliteli bir malzemeye sahip bir bilgisayar için güzel fiyat. Temizse alınır.

Temize alınır. Zephryus serisi estetik algıları katletmeyen nadir modellerden. Evet 4060 için fazla bir fiyat lakin kompakt, bataryası iyi ve kaliteli bir malzemeye sahip bir bilgisayar için güzel fiyat. Temizse alınır.

Teşekkür ederim cevabınız için oyun odaklı bir kullanıcı olduğum için alacağım cihazda soğutmaya önem vermem gerekiyor bu cihazın soğutma performansı hakkında bir bilginiz var mı? Günlük kullanım için dizayn edilmiş gibi durduğu için soğutma performansının kötü olacağını söyleyenler var.

Cihaz açılmamış kutusunda olduğu belirtilmiş. Alınır. Zepyhrus kalitelidir.
Sıcaklıkları daha iyi cihaz istiyorsanız.
Önem verdiğinizi yazmışsınız.

Cihaz açılmamış kutusunda olduğu belirtilmiş. Alınır. Zepyhrus kalitelidir.
Sıcaklıkları daha iyi cihaz istiyorsanız.
Önem verdiğinizi yazmışsınız.

Yanıtınız için çok teşekkür ederim. Acer markasıyla daha önce sayısız sorun yaşadım şu anlık MSI ve ASUS arasında gidip geliyorum. 2K ekran ve 4000 serisi ekran kartı olduğu için Zephyrus gözüme çok güzel gözüktü.
MSI tarafında ise biraz araştırma yaptım ve 3080 Ti gibi güçlü bir ekran kartı olan ilana denk geldim. Satıcıyla konuştum temiz olduğunu söyledi sizce bu devirde hangisini almak mantıklı?
Msi laptop linki

Teşekkür ederim cevabınız için oyun odaklı bir kullanıcı olduğum için alacağım cihazda soğutmaya önem vermem gerekiyor bu cihazın soğutma performansı hakkında bir bilginiz var mı? Günlük kullanım için dizayn edilmiş gibi durduğu için soğutma performansının kötü olacağını söyleyenler var.
Çok iyi bir soğutmaya sahip olduğu söylenemez, eğer kompaktlık önceliğiniz yoksa Zephyrus alınmaz zaten. Nitro 16 benim de önerimdir.

Yanıtınız için çok teşekkür ederim. Acer markasıyla daha önce sayısız sorun yaşadım şu anlık MSI ve ASUS arasında gidip geliyorum. 2K ekran ve 4000 serisi ekran kartı olduğu için Zephyrus gözüme çok güzel gözüktü.
MSI tarafında ise biraz araştırma yaptım ve 3080 Ti gibi güçlü bir ekran kartı olan ilana denk geldim. Satıcıyla konuştum temiz olduğunu söyledi sizce bu devirde hangisini almak mantıklı?
Msi laptop linki

Acer markasıyla ne sorunu yaşadınız? Isınma sorunu vb. İse bu cihaz çok serin. Ayrıca kaliteli üretim.

3080 Ti saf güçte 4060'dan önde bir cihaz.
4xxx serisi daha güncel. Açıkçası zor bir soru. Fiyatı ne kadar düşürebilir acaba satıcı? Raider kasalar başarılıdır.

Acer markasıyla ne sorunu yaşadınız? Isınma sorunu vb. ise bu cihaz çok serin. Ayrıca kaliteli üretim.

3080 Ti saf güçte 4060'dan önde bir cihaz.
4xxx serisi daha güncel. Açıkçası zor bir soru. Fiyatı ne kadar düşürebilir acaba satıcı? Raider kasalar başarılıdır.

Acer markasıyla yaşadığım sorunu burada anlat anlat bitiremem o yüzden boş verelim en iyisi.
Açıkçası şöyle bir durum var elimde ASUS ROG STRIX bulunmakta 1650 ve Ryzen 7 bulunmakta içerisinde. MSI laptopu satan satıcı al sat işleri yaptığı için benim laptopu 10 binden sayıp 35 bine vermeyi kabul etti ASUS Zephyrus'u satan kişide ise böyle bir durum yok alırsam kendi laptopumu kendim satmam gerekecek ve biraz sorunlu bir laptop elimde kalabilir klavyesinde sıkıntılar var fan sesi çok çıkıyor.

Acer markasıyla yaşadığım sorunu burada anlat anlat bitiremem o yüzden boş verelim en iyisi.
Açıkçası şöyle bir durum var elimde ASUS ROG STRIX bulunmakta 1650 ve Ryzen 7 bulunmakta içerisinde. MSI laptopu satan satıcı al sat işleri yaptığı için benim laptopu 10 binden sayıp 35 bine vermeyi kabul etti ASUS Zephyrus'u satan kişide ise böyle bir durum yok alırsam kendi laptopumu kendim satmam gerekecek ve biraz sorunlu bir laptop elimde kalabilir klavyesinde sıkıntılar var fan sesi çok çıkıyor.
Sizin cihaza 10k diyerek öldürmüş maalesef. Fan sesi muhtemelen normal her cihazda olandan. Klavye de büyük sorun değil zaten değiştiriliyor olması gerek.

Sizin cihaza 10k diyerek öldürmüş maalesef. Fan sesi muhtemelen normal her cihazda olandan. Klavye de büyük sorun değil zaten değiştiriliyor olması gerek.

Evet bende öyle düşünüyorum fakat piyasada sıkıntısız hali 16 17 binden gidiyor klavye servis masrafı 2 ila 3 bin arasında ve 3 senedir kullandığım hafif yorulmuş bir cihaz hakkı 10 bin değil ama 3080 Ti bir laptopa karşı düşünülebilir bir teklif 2K ekran olduğu için Zephyrus da gözüm kaldı fakat 3080 Ti gibi güçlü bir ekran kartıda her zaman bulunmuyor. Sizin seçiminiz hangisi olurdu?

Yeni konular

Geri
Yukarı