2 GB VRAM hala yeter mi?

• Konuyu başlatan Lemvo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 719

Lemvo

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, i5 1135G7 ( 11th gen) MX350 2 GB GDDR5 harici ekran kartı, 8 GB DDR4 3200 MHz RAM, 512 GB M.2 SSD Dell bir cihazı kullanıyorum. Bununla düşük grafiklerde bile olsa akıcı oyun oynayabilir miyim yani yeter mi 2 GB VRAM düşük ayarlar için?

Merhaba arkadaşlar, i5 1135G7 ( 11th gen) MX350 2 GB GDDR5 harici ekran kartı, 8 GB DDR4 3200 MHz RAM, 512 GB M.2 SSD Dell bir cihazı kullanıyorum. Bununla düşük grafiklerde bile olsa akıcı oyun oynayabilir miyim yani yeter mi 2 GB VRAM düşük ayarlar için?

Cihaz zaten VRAM'ın yetmediği yerde sistem RAM'inden kullanıyor. Rahat oyun oynarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayacağın oyuna göre değişir. GTA vc falan oynayacaksan yeterli Cyberpunk falan oynayacaksan yetersiz.

3A oyun oynamayacağım, o oyunları alacak kadar bütçem yok zaten, düşük-orta segment oyunları akıcı oynasam kafi. Bir de bu laptop hangi segmente giriyor.

O kart ile oynayacağın oyunlar için VRAM yeterli. Eğer kart güçlü ise ama VRAM 2 GB ise evet yetmez. Ben Vega8 2 GB VRAM ile çok güzel oyunlar oynadım.

O kart ile oynayacağın oyunlar için VRAM yeterli. Eğer kart güçlü ise ama VRAM 2 GB ise evet yetmez. Ben Vega8 2 GB VRAM ile çok güzel oyunlar oynadım.

Laptopu yeni aldım sayılır, ondan konu açtım hocam merak ettiğimden, MX350 yeter yani düşük grafikler için oyunlarda öyleyse.

Geri
Yukarı