20.000-25.000 TL'ye monitör dahil sistem toplama önerisi

Bütçe
25000

walzy

Decapat
Daha fazla  
On yıllık emektarımı bir köşeye koyma vakti geldi, altmış Hertz monitör ile göz kanamasına son vermek umarım herkese nasip olur. Hayallerimden birini süsleyen o bilgisayarın araştırmasını yapmaya başladım ama o kadar fazla bilgisayar parçalarından anlamıyorum. Alacağım bilgisayar ile genellikle oyun oynayacağım. Monitör bu bütçenin içerisinde. En güzel donanımların sizin olması dileğiyle, iyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:

On yıllık emektarımı bir köşeye koyma vakti geldi, altmış Hertz monitör ile göz kanamasına son vermek umarım herkese nasip olur. Hayallerimden birini süsleyen o bilgisayarın araştırmasını yapmaya başladım ama o kadar fazla bilgisayar parçalarından anlamıyorum. Alacağım bilgisayar ile genellikle oyun oynayacağım. Monitör bu bütçenin içerisinde. En güzel donanımların sizin olması dileğiyle, iyi Sosyaller.
Monitör olarak hocamın attığı olur. Sistem olarak şuna bakabilirsiniz
R5 5600 işlemci seçildiğinde üsttekiyle neredeyse aynı fiyata geliyor. Daha iyi işlemci.

Bunlar dışında PC hocası yeni sistem çıkaracak Goat V4 isimli. Adı üstünde Goat sistem, çıktığı zamanın piyasasında olan sistemlerden en f/p olanı. Mesela r5 5600+4060 sistem 21k ya alınıyorsa ve goat r5 5600+4060 olursa sistem 21k nın altında 18k 17k gibi fiyatlardan çıkabilir. Sistem içeriği belli değil ama bu fiyat bandında olacağı kesin diyebiliriz.

Bunlar dışında PC hocası yeni sistem çıkaracak Goat V4 isimli. Adı üstünde Goat sistem, çıktığı zamanın piyasasında olan sistemlerden en f/p olanı. Mesela r5 5600+4060 sistem 21k ya alınıyorsa ve goat r5 5600+4060 olursa sistem 21k nın altında 18k 17k gibi fiyatlardan çıkabilir. Sistem içeriği belli değil ama bu fiyat bandında olacağı kesin diyebiliriz.
hocam bu sistemin ne zaman cıkacağı belli mi ?

Selam hocalarım, yorumlarınıza bakarak şöyle bir sistem çıkarttım. Ne düşünüyorsunuz?
Gamegaraj'ın sistemi, yukarıdan gördüğüm için göz attım. Gamegaraj sitesine güvenebilirim değil mi?
  • AMD Ryzen 5 5600 3.5GHZ 35MB AM4 65W
  • Biostar B450MH 3200MHz DDR4 Anakart
  • XPG Gammix D35 16GB (2x8) DDR4 Ram
  • Inno3D RTX4060 Twin x2 8GB Ekran Kartı
  • Kioxia Exceria 500GB M.2 SSD
  • DF Pollux Mesh Rainbow 650W Kasa, Güç Kaynağı

Yeni konular

Geri
Yukarı