20.000 TL telefon önerileri

CerrahpaşaLı

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar fiyatı yukarıda yazdım. Kullanım amacı fotoğraf çekimi + uygulamalar arası donmayan ticari telefon arıyorum.

iPhone, daha neyi soruyorsun?

Kendim iPhone kullanıcısıyım birader zaten. Fakat 20bine 11'den başka telefon alamazsın 11'inde bu özellikleri karşılayacağını düşünmediğim için konu açtım.

Hangi iPhone var o fiyata?

Galaxy S21 FE 5G veya batarya önemli ise Realme GT 2 öneririm, Pro modeli de iyidir ama çok zamlandı birden fakat yine de Teknosa mağazalarını gezmeni öneririm çünkü orada 13.000 liraya görmüştüm.
S23 nasıl 2-3 bin daha zorlayabilirim.

Kendim iPhone kullanıcısıyım birader zaten. Fakat 20bine 11'den başka telefon alamazsın 11'inde bu özellikleri karşılayacağını düşünmediğim için konu açtım.

S23 alabilirsen zaten direkt al geç. S22'den sonra batarya ve ısınan işlemci sorununu tamamen giderip çok iyi bir cihaz çıkarttılar.

Fakat 256GB modelini alabilirsen daha iyi olur.

iPhone SE alabilirsin 3. nesil fakat 120 Hz ekran yenileme hızı olan Samsung A54'te alabilirsin.

Android tarafındaki en iyi cihaz. IOS'tan sonra Android'de bocalamam diyorsan S23 iyi bir tercih olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı