20.000 TL'ye kadar televizyon önerisi

Hayırlı olsun hocam bence yeriniz varsa TV'yi koyacak 58 inç e çok vermişsiniz ben 20 bin TL'ye kadar olan bütçede 75 inç bile güzel bir 4K TV bulabilirdim paranın bir kısmıda cebimde kalırdı hatta.

Hayırlı olsun. Güle güle eskitmek nasip olsun.☺️
Çok teşekkür ederim hocam sağolun. :)

Hayırlı olsun hocam bence yeriniz varsa TV'yi koyacak 58 inç e çok vermişsiniz ben 20 bin TL'ye kadar olan bütçede 75 inç bile güzel bir 4K TV bulabilirdim paranın bir kısmıda cebimde kalırdı hatta.

Yer var da hocam görüntü kalitesi hoşuma gitti akşam mağazada baktım henüz gelmedi ama doların yükselmesi biraz harekete geçirdi beni yoksa bekliyordum 12 bandına düşmesini. Bu saatten sonra düşer düşmez bilemem, araştırmak ve beklemek lazım düşerse bir TV daha alırız ya :)

@MacaBeyi hocam konuna hortluyorum ama bende TCL 58P635 modelini almayi düşünüyorum. Deneyimini aktarma şansın var mı TV beklentini karşıladı mi acaba?

Vallahi hocam beklentimi karşıladı açıkçası. İstersen ilk geldiğinde videoya çekmiştim onu atarım sana. Ses olarak da tatmin etti ancak ekran geçişlerinde siyah ekranda tam siyah veremiyor. Tabii bunu dert edersen senin için dert olur ben çok takılmadım. Eğer istersen YouTube'a videoyu yükleyip buraya atabilirim ben çok memnun kaldım eski panel bir TV'miz vardı. Özellikle Amazon Prime'den Yüzüklerin Efendisi'ni izledim çok keyif aldım açıkçası :D

Vallahi hocam beklentimi karşıladı açıkçası. İstersen ilk geldiğinde videoya çekmiştim onu atarım sana. Ses olarak da tatmin etti ancak ekran geçişlerinde siyah ekranda tam siyah veremiyor. Tabii bunu dert edersen senin için dert olur ben çok takılmadım. Eğer istersen YouTube'a videoyu yükleyip buraya atabilirim ben çok memnun kaldım eski panel bir TV'miz vardı. Özellikle Amazon Prime'den Yüzüklerin Efendisi'ni izledim çok keyif aldım açıkçası :D

Eyvallah hocam bu TV düşünen başkalari da oluyor sana zahmet olmazsa yüklersen çok sevinirim. Bugün canlı olarak gidip deneyimledim. Philips ve TCL 58 inç modelleri yan yanaydı Philips daha canlı duruyordu fakat aradaki 6.5 liralık farka değer mi ve gelecek olan panel düşündürdü, bende TCL alacağım yüksek ihtimalle. Ses olarak beni tatmin etti görüntü olarak da aynı şekilde
Vestel Qled ek olarak Vestel'in bu modelide dikkati mi çekti QLED olması renkler çok canlı geldi aynı şekilde ses olarak tatmin ediciydi panel olarak LG ve boe kullanılıyormuş bu TV hakkında detaylı bilgisi olan varsa aydınlatırsanız sevinirim

Son düzenleme:
Eyvallah hocam bu TV düşünen başkalari da oluyor sana zahmet olmazsa yüklersen çok sevinirim. Bugün canlı olarak gidip deneyimledim. Philips ve TCL 58 inç modelleri yan yanaydı Philips daha canlı duruyordu fakat aradaki 6.5 liralık farka değer mi ve gelecek olan panel düşündürdü, bende TCL alacağım yüksek ihtimalle. Ses olarak beni tatmin etti görüntü olarak da aynı şekilde
Vestel Qled ek olarak Vestel'in bu modelide dikkati mi çekti QLED olması renkler çok canlı geldi aynı şekilde ses olarak tatmin ediciydi panel olarak LG ve boe kullanılıyormuş bu TV hakkında detaylı bilgisi olan varsa aydınlatırsanız sevinirim
Qledler bizim modelden daha canlı hocam bu tv lerde önemli olan panelmiş zaten. Firmalar aynı paneli kullanıp marka için 3-5 k fazla fiyat çekiyor. Philipste arkadan ışık olayı hoşuma gitti ama fazladan para vermek istemedim ben de sizin gibi düşünerek bu tv yi aldım. Akşamleyin beş dakikalık bir video yüklerim eve gidince unutmassam youtubeye atarım.

QLED'ler bizim modelden daha canlı hocam bu TV'lerde önemli olan panelmiş zaten. Firmalar aynı paneli kullanıp marka için 3-5 k fazla fiyat çekiyor. Philips'te arkadan ışık olayı hoşuma gitti ama fazladan para vermek istemedim ben de sizin gibi düşünerek bu TV'yi aldım. Akşamleyin beş dakikalık bir video yüklerim eve gidince unutmazsam YouTube'a atarım.

Anladım hocam, tamamdır teşekkür ederim yardımın için 🙏

@MacaBeyi Hocam TV'den şu ana kadar memnun musunuz? LG ve TLC TV'ler arasında kararsız kaldım. LED LG yerine biraz daha uyguna QLED TLC alma imkanım var. Arayüz, ses ve renkler ile ilgili tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Hocam öncelikle kusura bakmayın daha önce atacaktım linki, tv yi kendi evime götüreceğim için bir kaç gün deneyip kutu içerisine koydum ama şu an için ben çok memnun kaldım.
TCL 58P635
Denerken çektiğim video buyrun izleyebilirsiniz şu an çekme şansım yok kurulumdan sonra çekmiştim.
Genel olarak çok hoşuma gitti konsol kullanma düşünceniz yoksa ben memnun kaldım açıkçası öneririm. Ses olarakta tatmin etti beni.
LG fiyat olarak çok geldiğinden düşünmedim o yüzden TCL düşünmüştüm, bulunduğunuz yerde vatan gibi bir mağaza varsa oradan da bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı