20.000 TL'ye Samsung telefon önerisi

Sailaner

Hectopat
Babama hediye alacağız. Sadece müzik dinler sosyal medyada gezinir ve fotoğraf çeker. Şu an aklımda S22 var, Amazon'da güncel olarak 19.500 TL. Bundan başka neler önerebilirsiniz? 20.000 TL üzerine çıkamam.

Teşekkürler.

Resmi bir satıcıda bulamadım. 20.000 TL altı resmi bir satıcı linki atabilir misiniz?

S22 mi daha iyidir S23FE mi?
S22 bana göre daha iyi, genel olarak bir çok kişi de FE tercih etmiyor. Normal çıkan modele göre daha düşük performansta olmasından dolayı. Ama S22'nin bataryası bir çok kişinin dediğine göre daha hızlı bitiyormuş. Fakat sanırım telefon aşırı performanslı kullanılmayacak. Samsung Galaxy A serilerine bakmanızı öneririm. S serisi daha performanslıdır. S serisinden biraz eski telefon almak yerine A serisinden daha küçük yaşta telefon almanız daha mantıklı. Çünkü daha uzun süre kullanırsınız ve güncelleme alma yılı daha fazla olur. Tabii ki seçim sizin. Şimdiden hayırlı olsun. İyi forumlar.

S22 bana göre daha iyi, genel olarak bir çok kişi de FE tercih etmiyor. Normal çıkan modele göre daha düşük performansta olmasından dolayı. Fakat sanırım telefon aşırı performanslı kullanılmayacak. Samsung Galaxy A serilerine bakmanızı öneririm. S serisi daha performanslıdır. S serisinden biraz eski telefon almak yerine A serisinden daha küçük yaşta telefon almanız daha mantıklı. Çünkü daha uzun süre kullanırsınız ve güncelleme alma yılı daha fazla olur. Tabii ki seçim sizin. Şimdiden hayırlı olsun. İyi forumlar.
Güncellemeler ilerleyen dönemde sorun olmaz babam zaten anlamaz bile böyle şeyleri. Şu an Huawei Mate 10 Lite kullanıyor zaten. Biz zorla değiştireceğiz telefonunu yoksa memnun. :D

Resmi bir satıcıda bulamadım. 20.000 TL altı resmi bir satıcı linki atabilir misiniz?

S22 mi daha iyidir S23FE mi?
S22 batarya hariç genel olarak S23 FE'den daha iyi bir cihaz. Batarya önemliyse S23 FE, tek dolumda 4-5 saat ekran süresi yeter diyorsanız S22 alabilirsiniz.

S22 batarya hariç genel olarak S23 FE'den daha iyi bir cihaz. Batarya önemliyse S23 FE, tek dolumda 4-5 saat ekran süresi yeter diyorsanız S22 alabilirsiniz.
Yeterli ya, zaten genelde köyde bahçe işleriyle ilgileniyor o kadar fazla bakamıyor ekrana. Sadece sosyal medya ve bağ bahçe aile fotoğrafları çekmek için kullanacak.

Geri
Yukarı