20.000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
20.000
Samsung'un sitesinde öğrenci indirimi ile 20 21'e alınabiliyor ve içindeki CPU'yu yeni üretim bandından geçirdiler bayağı kararlı ve stabil çalışıyor.

S23 FE öneriyorum kesinlikle.

S22 veya çıkılabilirse S23 FE bakabilirsiniz. İkisi de sizi uzun yıllar götürecek cihazlar.

Eğer kendi bütçem de bulursam anında yapışırım önerileniz için teşekkürler.

A55'in S22 karşısında şansı yok. Boşverin A55'i. S22 android 14'te şu an, yeni güncellendi yani bu sene bir 15'le iki 16 ile 3 sene android açısından güncel kalacak hala. 1 sene de güvenlik alacak 4 sene. Zaten yeterli. Hem kendisi üst seviye bir telefon olduğu için öyle kolay kolay yavaşlayıp üzecek bir telefon değil. Note 13 pro'yu direkt eleyin, duymamış olayım :D Poco X6 Pro olabilir ama daha üst seviye bir cihaz istiyorsanız, kamera istiyorsanız ya S22 alacaksınız ya S23 FE. S23 FE 1 sene daha güncelleme alacak, android 17'yi alacak S23 serisine dahil olduğu için. Ayrıca işlemci olarak S22'den daha iyi. Hem testlerde hem kullanım olarak. Elimde iki cihaz da var.

S23 FE'de alınabilir ama exynos işlemcisi gözümden düşürüyor.
İşte böyle diyorsunuz da neden gözünüzden düşürüyor? Kaç saat S23 FE kullandınız?

Kısacası ikisini de inceleyin, içinize sineni bütçenize uyanı alın S22 23 FE ikilisinden.

Ben iP 13 ile 14 arasında konumlandırırım S23 FE'yi.
Ben de 13 ile kesin kıyaslanır diye düşünüyorum ama 12'ye kesinlikle fark atar. 14 hakkında pek detaylı bir bilgim yok. S23 serisinin 14 serisine denk olduğunu düşünüyorum. FE versiyonu belki biraz daha aşağıdadır.

Geri
Yukarı