20-25 bin TL sistem önerisi

Haktan Karan

Femtopat
Daha fazla  
Selam ben 9. sınıfa geçmek üzere olan bir kardeşinizim abiler. :D
Bana şöyle güzelinden bir ortalama oyun ve Python gibi şeyleri rahatlıkla çalıştıracak bir güzel PC lazım.
Bütçem:18.000 ila 22.000 arası (monitör dahil değil eğer ucuz güzel bulursanız onu da mesaj atabilirisiniz)
Velet demeyin abilerim ablalarımsınız saygım var. İyi akşamlar şimdiden sağ olun efendim ;D

Sağ olun :D

Bir de bir uyuşmazlıktır bir sorun yok bir darboğaz olmaz değil mi?

Bunu al. Bir de yanına da şu soğutucuyu al, işlemci çok ısınıyor.

Darboğaz olmaz da soğutucu kesin al. İşlemci 95 dereceyi görüyor.

Hayir, darbogaz olmaz. 5500 bile 4060 beslerken 7500F darbogaz olmaz. En fazla bütçe o kadar mi? Alabilirsiniz.

Selam ben 9. sınıfa geçmek üzere olan bir kardeşinizim abiler. :D
Bana şöyle güzelinden bir ortalama oyun ve Python gibi şeyleri rahatlıkla çalıştıracak bir güzel PC lazım.
Bütçem:18.000 ila 22.000 arası (monitör dahil değil eğer ucuz güzel bulursanız onu da mesaj atabilirisiniz)
Velet demeyin abilerim ablalarımsınız saygım var. İyi akşamlar şimdiden sağ olun efendim ;D

Bütçe çıkarsa: SUNRISE-4070 / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX 1-Click OC 2X GeForce RTX 4070 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Bütçe çıkmazsa: MURAT GAMSIZ-MG1 / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR (hocam niye velet diyeyim :D bende 14'üm :D )

Yeni konular

Geri
Yukarı