20-25 bin TL telefon önerisi

Oyun olur her türlü şeyi düşünüyorum kısaca güçlü uzun yıllar götürecek bir telefon.

S23 4 yıl daha güncelleme alacak hocam bunların sonrasında bile sizi götürür oyunda oynatır son kalite fotoğrafta çektirir.

Hocam sadece oyun için almıyorsanız X6 Pro almanız için bir sebep yok çoğunlukla full PUBG vesaire oynayanlar alıyor yani anlayacağınız.
Dediğim gibi S23 256GB bakabilirsiniz biraz bütçe artırıp.

Bütçe artıramam dersen de S23FE ama şarjı muadillerine göre bir tık az.
s23 oyunda işimi görür diyorsan bir bakayım aynı zamanda çok film ve dizi izliyorum onun şarjı iyi gidiyor mu

S23 4 yıl daha güncelleme alacak hocam bunların sonrasında bile sizi götürür oyunda oynatır son kalite fotoğrafta çektirir.
kafama takılan genellikle Xiaomi kullandığım için samsunga el gitmiyor biri dimensty biri exynos biri snapdragon hiç anlamam

S23 oyunda işimi görür diyorsan bir bakayım aynı zamanda çok film ve dizi izliyorum onun şarjı iyi gidiyor mu?

Kafama takılan genellikle Xiaomi kullandığım için samsunga el gitmiyor biri dimensty biri Exynos biri Snapdragon hiç anlamam.

İşlemcisi süper zaten fakat batarya biraz üzebilir.

S23 oyunda işimi görür diyorsan bir bakayım aynı zamanda çok film ve dizi izliyorum onun şarjı iyi gidiyor mu?
S23'ü eğer normal performans modunda ve 60hz'de kullanırsanız 9 saate kadar ekran süresi alanlar var.
Kafama takılan genellikle Xiaomi kullandığım için Samsung'a el gitmiyor biri Dimensty biri Exynos biri Snapdragon hiç anlamam.
S23'de Snapdragon yonga var, son yılların en verimli yongalarından.

Geri
Yukarı