20 bin TL elektrikli scooter önerisi

• Konuyu başlatan T.t
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 686

T.t

Hectopat
Onvo 012'yi inceledim beğendim ancak çok olumsuz yorum var. Arıza çıkarmasından korkuyorum. Navee N65 var ancak 25i geçmiyor. 25i geçen 20 bin TL'yi aşmayacak scooter önerilerine açığım kaliteliyse 25 kmh gören de olur. En az 500 watt gücü de olsa iyi olur.

Onvo 012'yi inceledim beğendim ancak çok olumsuz yorum var. Arıza çıkarmasından korkuyorum. Navee N65 var ancak 25i geçmiyor. 25i geçen 20 bin TL'yi aşmayacak scooter önerilerine açığım kaliteliyse 25 kmh gören de olur. En az 500 watt gücü de olsa iyi olur.

Şarjlı motor size uyar mı?

@WexTheOrginal yeni modellerinde çocuk kilidi yok hocam. 25 zaten maksimum hızı. Bir de noterde falan uğraşmak lazım almak için.

Vallahi hocam direk sıfır alırsanız sorun olmaz da onlara galiba plaka takılıyormuş artık doğru mudur?

Geri
Yukarı